اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰

مراجع تقلید آرای خود را به صندوق انداختند

مراجع تقلید آرای خود را به صندوق انداختند

آیت الله مکارم شیرازی گفت: مردم هر سلایقی دارند در انتخابات شرکت کرده تا این انتخابات هر چه پرشورتر برگزار شود.

آیت الله العظمی ناصر مکارم شیرازی پس از انداختن آرای خود به صندوق شماره ۱۶۳ در شهر مقدس قم، عنوان کرد: مردم هر سلایقی دارند در انتخابات شرکت کرده تا این انتخابات هر چه پرشورتر برگزار شود.
وی ادامه داد: مردم باید به دور از سلایق و جناح بندی به افراد اصلح رأی داده و با حضور خود قدرت و توانمندی ملت ایران را به منصه ظهور رسانده و موجبات شکست توطئه دشمنان علیه کشور و ملت را فراهم آورند.

آیت الله العظمی سبحانی رای خود را به صندوق انداخت

آیت الله العظمی سبحانی صبح امروز در سیزدهمین دوره  انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا، میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری در قم  شرکت کرد و رأی خود را به صندوق سیار  ۱۶۲ انداخت.

این مرجع تقلید هنگام اخذ رأی از مردم خواست تا در انتخابات شرکت کنند و گفتند: کسانی که علاقه مند نظم کشور هستند در این امر خطیر حضور یابند.

آیت الله العظمی نوری همدانی: با کنار کشیدن از انتخابات مشکل حل نمی‌شود

مرجع تقلید شیعیان بیان کرد: مشکلات کشور با رای ندادن حل نمی‌شود.
آیت الله نوری همدانی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا، میاندوره‌‌ای مجلس خبرگان رهبری در قم شرکت کردند و رأی خود را به صندوق سیار ۱۶۳ انداخت.
این مرجع تقلید هنگام اخذ رأی گفت: همه وظیفه داریم شرعا و عقلا در انتخابات شرکت کنیم این انتخابات بازوی نظام است و همه موظفیم در صحنه باشیم و آن را حفظ کنیم.
وی تصریح کرد: همه وظیفه داریم در انتخابات شرکت کنند. کنار کشیدن کار از پیش نمی‌برد، باید انتخاب ما انتخاب اصلح باشد، مشکلات در کشور وجود دارد، این مشکلات باید رفع شود باید فردی را در نظر بگیریم که بتواند این مشکلات را رفع کند. / ایسنا

 

کپی