اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰

خدمات رسانی به شهروندان در ایستگاه های متروی مدافعان سلامت و شهرک آزمایش

خدمات رسانی به شهروندان در ایستگاه های متروی مدافعان سلامت و شهرک آزمایش

نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: همزمان با بهره برداری رسمی از ایستگاه های شهرک آزمایش در محدوده میانی خط ۶ و مدافعان سلامت در خط ۷ متروی تهران، تعداد ایستگاه های متروی پایتخت به ۱۴۰ رسید.

علی عبداله پور امروز پنجشنبه ۲۷خرداد ماه ۱۴۰۰ در حاشیه مراسم بهره برداری رسمی از دو ایستگاه شهرک آزمایش و مدافعان سلامت،افزود: با بهره برداری از ایستگاه شهرک آزمایش در بخش غربی خط ۶ متروی تهران سرویس دهی در نیمه این خط هر ۲۰ دقیقه و در نیمه شرقی هر ۱۵ دقیقه یک قطار خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه ایستگاه شهرک آزمایش در منطقه‌ای پرترافیک و متراکم از منطقه ۲ و همجوار با بزرگراه های شیخ فضل الله نوری و جلال آل احمد واقع شده است، تصریح کرد: با بهره برداری از این ایستگاه دسترسی شهروندان مناطق غربی و شمال غربی تهران بخصوص محله کوی نصر و شهرک آزمایش آسان تر خواهد شد.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه؛  عبداله پور در ادامه با بیان اینکه ایستگاه مدافعان سلامت در منطقه طرح ترافیک قرار دارد افزود: با بهره برداری از این ایستگاه قطعاً‌ مسافران بیشتری از این خط استفاده خواهند کرد./ایسنا

کپی