اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

دستگیری قاتل برادر بعد از 4 سال

دستگیری قاتل برادر بعد از 4 سال

مرد جوان که به‌دنبال اختلاف بر سر یک خودرو با اسلحه شکاری برادرش را به قتل رسانده بود پس از 4 سال زندگی مخفیانه از سوی کارآگاهان جنایی استان البرز دستگیر شد.

به‌گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، رسیدگی به این پرونده از چهار سال قبل به‌دنبال درگیری خونین در یکی از محله‌های ساوجبلاغ بین دو برادر شروع شد. در این نزاع مرد جوان با شلیک گلوله برادر کوچکترش را به قتل رساند و متواری شد.
کارآگاهان جنایی درهمان تحقیقات مقدماتی دریافتند یکی از برادرها خودروی برادرش را امانت گرفته بود، اما به خاطر تصادف خسارت شدیدی به خودروی امانتی وارد شده بود و برای همین موضوع بین دو برادر نزاع و درگیری سختی درگرفته بود که سرانجام برادر بزرگتر با شلیک گلوله مرتکب قتل شد. در حالی که ردیابی‌ها برای دستگیری متهم ادامه داشت با گذشت 4 سال از این ماجرا کارآگاهان پلیس البرز دریافتند متهم برای ملاقات با خانواده‌اش به خانه پدری اش برگشته است که  وی در عملیاتی غافلگیرانه  دستگیر شد؛ متهم که در زمان وقوع قتل 35 ساله بود پس از دستگیری خیلی زود به قتل برادرش اعتراف کرد و گفت: از قتل برادرم بشدت پشیمانم روز حادثه آنقدر عصبی شده بودم که نمی‌دانستم چکار می‌کنم وناخواسته برادرم را هدف شلیک گلوله قرار دادم. در این مدت آواره و سرگردان بودم و مخفیانه زندگی می‌کردم، تا اینکه دلم برای خانواده‌ام تنگ شد و تصمیم گرفتم به دیدارشان بروم ،اما دستگیر شدم.

کپی