اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

ما آمده ایم تا بمانیم

ما آمده ایم تا بمانیم
محمد گلریز خواننده موسیقی ایرانی

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درآستانه برگزاری است، انتخاباتی که نماد وحدت، یکپارچکی و همزبانی ملت ایران است و قطعاً این همبستگی درتعیین سرنوشت کشورمان بسیار حائز اهمیت است.

 از دیدگاه من انتخابات ریاست جمهوری مهم‌ترین و حساس‌ترین رویدادی است که پیش روی مردم قراردارد و این ملت ایران هستند که می‌توانند این اتفاق مهم را به درستی هدایت و همراهی کنند، رویدادی که مردم دنیا هم به آن چشم دوخته‌اند. شرکت در انتخابات حق همه ملت است و این حق برای هر فردی محفوظ بوده است. بنابراین بهتر آن است با بینش و آگاهی بیشتر بهترین و صالح‌ترین را برگزینیم و نقش فعالی در این روزها داشته باشیم. البته که مردم کشور ما، مردمی باهوش و آگاه هستند و با وجود مشکلات معیشتی، گرانی و وضعیت اقتصادی در این بیش از 40 سال ثابت کردند هر زمان که لازم باشد با همه ناملایمات روزگار در صحنه حضور خواهند داشت و در موقعیت‌های حساس و بزنگاه‌های تاریخ به میدان آمده‌اند چه در انتخابات چه در راهپیمایی و دیگر مشارکت‌های دسته جمعی.  به شخصه به عنوان عضو کوچکی از جامعه هنری شاهد این موضوع و هوشمندی مردم بوده‌ام. باید بگویم که این امیدواری وجود دارد بار دیگر هم مردم حضور جمعی خود را به اثبات برسانند و این شرکت در انتخابات را حق خود بدانند، نه آنکه کناره‌گیری کنند به این دلیل که کشور ما به لحاظ سیاسی در وضعیتی قرار دارد که از هر طرف دشمنان ما تلاش‌شان بر این است  مردم را از صحنه انتخابات دور کنند و با همه قوا و تبلیغات مختلف سعی در ناامیدی مردم در این مشارکت ملی دارند تا به پای صندوق‌های رأی نیایند و به اهداف خود برسند.
اما این اطمینان وجود دارد مردم عزیز ایران  بار دیگر برگ زرینی بر افتخارات میهن اسلامی‌مان می‌افزایند و با شرکت در انتخابات همچنان حقانیت خود را به اثبات می‌‌رسانند. چرا که همان طور که اشاره کردم مردم کشورمان به لحاظ اقتصادی در مضیقه هستند اما هوش سرشار آنها ایجاب می‌کند به پای صندوق‌های رأی بیایند و به نظر من این انتخابات بسیار مهم است و با توجه به تبلیغات مسمومی که می‌بینیم این انتخابات یکی از مهم‌ترین و سرنوشت‌سازترین انتخابات ایران است و مردم عزیز این موضوع را بخوبی می‌دانند و درک کرده‌اند و بر خود می‌دانند که تا بار دیگر این وحدت و همزبانی را به گوش دنیا برسانند. بنابراین حضور مردم پای صندوق‌های رأی بدون اعتنا به ترویج تبلیغات مسموم دشمنان می‌تواند پیام بسیار خوبی برای ایران عزیز ما باشد و هر فرد عزیزی که به عنوان رئیس جمهوری انتخاب می‌شود بی تردید با بودن چنین پشتوانه‌ای می‌تواند به امید بهتر و اعتبار بیشتر در ایران و عرصه جهانی به کار خود ادامه بدهد و پرچم سه رنگ کشورمان همچنان باافتخار در دنیا به اهتزاز درآید و در پایان باید بگویم:
پر شور و دلیر و پر توانیم/ ما آمده‌ایم تا بمانیم

کپی