اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

سرقت 70 میلیاردی سارقان منزل در جنوب تهران

سرقت 70 میلیاردی سارقان منزل در جنوب تهران

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری 4 عضو باند سارقان منزل خبر داد و گفت: متهمان به 9 فقره سرقت منزل در جنوب تهران معترف و کارشناسان ارزش اموال مسروقه را 70 میلیارد ریال برآورد کردند.

به گزارش ایران آنلاین ،سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان" بیان داشت: در پی وقوع چند فقره سرقت مشابه  منازل در جنوب شرق تهران ، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار تیمی از کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

وی عنوان کرد: در تحقیقات پلیسی به دست آمد، 4 سارق حرفه ای  با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس سرقتی در صحنه سرقت حاضر و با مشارکت یکدیگر سرقت های سریالی را مرتکب شده اند.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی ابراز داشت: مخفیگاه اعضای این باند در تهران و کرج شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی هر 4 متهم در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه سارقان مقادیر زیادی اموال مسروقه از قبیل: ساعت مچی مردانه و زنانه، البسه، کیف و کفش مردانه و زنانه، اسکوتر برقی، دوربین شکاری، دوربین عکاسی، آلات موسیقی و تلفن همراه کشف و خودرویی که متهمان با آن به محل سرقت ها مراجعه می کردند، توقیف شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه  متهمان در تحقیقات پلیسی به 9 فقره سرقت منزل  معترف شدند، بیان داشت: با اعتراف متهم و بازسازی صحنه های سرقت در حوالی  خیابان های  پیروزی، مسیل جاجرود، قیام، بلوار ابوذر و علامه ، کلیه مال باختگان به این پایگاه دعوت و اموال مکشوفه  طی صورتجلسه ای به آنان تحویل شد.

سرهنگ کنجوریان گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال مسروقه را 70  میلیارد ریال برآورد و هر 4 متهم پس از تحقیقات تکمیلی روانه دادسرا شدند. 

کپی