اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

شهادت یک زن فلسطینی در شمال قدس اشغالی

شهادت یک زن فلسطینی در شمال قدس اشغالی

رسانه‌های رژیم صهیونیستی به سمت یک زن فلسطینی در شمال شهر قدس به ادعای تلاش وی برای انجام عملیات با سلاح سرد و زیر گرفتن نیروهای رژیم صهیونیستی با خودرو، تیراندازی کردند که به گزارش این رسانه‌ها او به شهادت رسیده است.

 به نقل از سایت المیادین، رسانه‌های رژیم صهیونیستی مدعی شدند که یک زن فلسطینی تلاش کرد یکی از سربازان را با یک خودرو در نزدیکی ایست بازرسی «حزما» در شمال شهر قدس و جنوب رام الله در کرانه باختری اشغالی زیر بگیرد. او همچنین تلاش کرد از ماشین پیاده شده و به سربازان چاقو بزند.

رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند، نیروهای رژیم اشغالگر به سمت این زن فلسطینی تیراندازی کردند و او بر اثر شدت جراحت به شهادت رسید.

پیشتر یک جوان فلسطینی به ضرب گلوله نیروهای رژیم صهیونیستی در روستای «الجلمة» واقع در شمال شرق «جنین» زخمی شد.

صبح امروز (چهارشنبه) صهیونیست‌ها در جریان یورش به منازل فلسطینیان در شهرک «بیتا» در جنوب نابلس سه جوان فلسطینی را بازداشت کردند.

منابع امنیتی فلسطینی اعلام کرد، نیروهای رژیم اشغالگر به محله‌های مختلف این روستا یورش بردند و دو برادر به نامه‌های سلیم و سالم حمایل را بازداشت کردند که یکی از آنها مجروح بود. صهیونیست‌ها همچنین براء برکات عدیلی، شهروند فلسطینی را بازداشت کردند./ ایسنا

کپی