اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
محمدرضا طالقانی:

مردم ما بسیار هوشیار، وفادار و پهلوان هستند

مردم ما بسیار هوشیار، وفادار و پهلوان هستند

در فاصله 2 روز تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، تب و تاب انتخابات بالا گرفته و به مهم‌ترین بحث این روزها تبدیل شده است.

محمدرضا طالقانی، رئیس اسبق فدراسیون کشتی درخصوص انتخابات ریاست جمهوری به خبرنگار «ایران» گفت: «مردم کشور ما مردم خوب و قدرشناسی هستند و بارها این موضوع را پای صندوق‌های رأی ثابت کرده‌اند و قطعاً این بار هم این اتفاق پرشورتر از قبل خواهد افتاد و روز جمعه شاهد حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رأی خواهیم بود.

او افزود: «متأسفانه  طی این روزها یک عده می‌آیند و برای مردم تصمیم می‌گیرند تا در انتخابات شرکت نکنند اما این را نمی‌دانند که مردم ما بسیار هوشیار، وفادار و پهلوان هستند. این افراد که تعدادشان هم ناچیز است، خودفروخته هستند و حرف‌هایی می‌زنند که به هیچ وجه حرف دل مردم و کف جامعه نیست. این درست که  طی این سال‌ها سفره مردم کوچک‌تر شده اما این موضوع دلیلی بر عدم مشارکت مردم در این روز مهم نخواهد بود.»

طالقانی به بی احترامی برخی از کاندیداهای ریاست جمهوری در مناظره‌ها انتقاد کرد: «باید این را در نظر بگیریم که یکی از اصول نظام جمهوری اسلامی احترام است و زمانی که احترام باشد، مشارکت مردم بیشتر می‌شود. کشور ما در برهه حساسی به سر می‌برد و مردم هم بخوبی از این موضوع آگاهند و خیلی خوب شرایط را درک می‌کنند، قطعاً همانند گذشته مردم پای صندوق‌های رأی حاضر خواهند شد و به کاندیدای مورد نظر خود رأی خواهند داد. مردم ما خیلی خوب و بزرگ هستند و بارها ثابت کرده‌اند که در راه نظام، جان می‌دهند. وظیفه فرد انتخاب شده این است که قدر مردم را بداند و همیشه حامی‌شان باشد. هم من و هم اعضای خانواده‌ام کاندیدای مورد نظرمان را انتخاب کرده‌ایم و به صورت دسته جمعی در انتخابات حاضر خواهیم شد.»

بیشتر بخوانید:

فردوسی پور ادعای یک نامزد انتخاباتی را تکذیب کرد

کپی