اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰

بیانیه انتخاباتی علی لاریجانی:

روز ۲۸ خرداد را به روز ملی سرنوشت بدل کنیم

روز ۲۸ خرداد را به روز ملی سرنوشت بدل کنیم

گرچه برخی رفتارهای نادرست داخلی و خارجی، مزاحمت‌هایی برای حرکت ملت ایجاد کرده؛ اما اراده شما بسیار قوی‌تر از آنهاست.

متن کامل بیانیه دعوت علی لاریجانی از مردم برای مشارکت در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰:

ملت سربلند ایران
«از شما حرکت، از خدا برکت»
بهتر آن است که در اقدام ملی انتخابات، یکسره با خدا معامله کنیم. یادمان باشد که چه خون‌های پاکی فدای انقلاب و استقرار نظام جمهوری اسلامی گردید. روح شهدای بزرگوار خود را شاد نماییم. به وصیت امام عظیم الشان عمل کنیم. به ندای رهبری معظم لبیک گوییم.
گرچه برخی رفتارهای نادرست داخلی و خارجی، مزاحمت‌هایی برای حرکت ملت ایجاد کرده؛ اما اراده شما بسیار قوی‌تر از آنهاست که امید است با مطالبات حق طلبانه عموم مردم شریف و قانون مدار و عزم مسولین مربوطه روال‌های ناصحیحی که به اعتماد عمومی ضربه می‌زند اصلاح گردد و درنتیجه اقناع هرچه بیشتر مردم نسبت به عملکرد دستگاه‌ها فراهم آید تا بتوانیم با اتحاد و انسجام ملی برتمام دشواری‌های داخلی و خارجی فائق آییم. از فرصت باید بهره جست که امام علی (ع) فرمود: «فرصت‌ها مانند ابرزودگذراست؛ پس مغتنم شمارید فرصت‌های نیک را» و آگاهی، آزادگی، دین و مروت را در عزم راسخ خود در پای صندوق‌های رای نمایان کنید.
آراء ملت نظیر آب دریا پشتیبان حرکت کشتی جامعه است و عدم حضور در انتخابات، کندی پیشرفت جامعه و حل مشکلات را باعث می‌گردد.
ملت عزیز در مشکلات سخت تحریم، صبوری کردید؛ انشالله ظفر در پیش است که «صبر و ظفردوستان قدیمند» روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ را به روز ملی سرنوشت بدل کنیم که خداوند فرمود: «ان الله لایغیر مابقوم حتى یغیروا ما بانفسهم»
بنده خدا
علی لاریجانی

---
کپی