اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

قاضی‌زاده هاشمی: قطعا باعث باخت جبهه انقلاب نخواهم شد

قاضی‌زاده هاشمی: قطعا باعث باخت جبهه انقلاب نخواهم شد

نامزد انتخابات ریاست جمهوری نوشت: قطعا باعث باخت جبهه انقلاب نخواهم شد و از هیچ اقدامی برای عمل به حجت شرعی دریغ نخواهم کرد.

امیرحسین قاضی‌زاده روز دوشنبه در حساب کاربری خود در توییتر، نوشت: در مسیر فداشدن برای انقلاب و مردم همچون برادران شهیدم کماکان چون کوه ایستاده‌ام.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: قطعا باعث باخت جبهه انقلاب نخواهم شد و از هیچ اقدامی برای عمل به حجت شرعی دریغ نخواهم کرد.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری جمعه ۲۸ خرداد برگزار می‌شود./ایرنا

تصور غلطی است که رییس جمهوری دانای کل باشد

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: به غلط تصور شده که رییس جمهوری باید دانای کل و خودش طراح سناریوهای اجرایی باشد و جمهور از منظومه فکری کسانی که با او کار می‌کنند، شناخته می‌شود.

سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در ادامه برنامه‌های تبلیغاتی خود دوشنبه، گفت: به غلط تصور شده که رییس جمهوری باید دانای کل و خودش طراح سناریوهای اجرایی باشد. جمهور از منظومه فکری کسانی که با او کار می‌کنند، شناخته می‌شود.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره برنامه‌اش برای تقویت پول ملی،  افزود: ریال خلاف آن چیزی که تاکنون انجام شده باید ناموس دولت باشد. حفظ ارزش ریال نیاز به ساماندهی حکمرانی دارد. الان متاسفانه یک سامانه و یا مسوول مشخصی که ارزش پول ملی مربوط باشد، نداریم.

قاضی‌زاده هاشمی بیان کرد: مجموعه مولفه‌هایی که باعث خلق پول و ایجاد تورم است، در جاهای مختلف در حال سازماندهی است و عملا هیچ جایگاهی حتی بانک مرکزی هم پاسخگو نیست.

وی با اشاره به اینکه برای کنترل ارزش پول ملی حتی نمی‌شود به بانک مرکزی مراجعه کرد، گفت: عملکرد بانک مرکزی که به تنهایی می‌تواند به کنترل جریانی که باعث تضعیف ارزش پول ملی می‌شود، منفی است.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره ارزش پول ملی افزود: به اصلاح سیاست‌های مالی و پولی کشور و همچنین تقویت تولید و هدایت نقدینگی در کشور نیاز داریم.

ادامه دارد.../ایرنا 

کپی