اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

خسروی وفا: بازی‌های پارالمپیک فرصت خوبی برای تزریق امید به جامعه است

خسروی وفا: بازی‌های پارالمپیک فرصت خوبی برای تزریق امید به جامعه است

نشست هماهنگی رئیس کمیته ملی پارالمپیک و سرپرست کاروان ایران در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰، با نمایندگان رسانه‌های اعزامی به پارالمپیک توکیو برگزار شد.

در نشست هماهنگی رئیس کمیته ملی پارالمپیک و سرپرست کاروان ایران در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰ که به میزبانی کمیته ملی پارالمپیک برگزار شد، خسروی وفا گفت: حضور ورزشکاران کشورمان در بازی‌های پارالمپیک و به دنبال آن افتخار آفرینی آن‌ها فرصت خوبی است تا در این شرایط خاص امید به جامعه تزریق و عرق ملی تقویت شود.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به شرایط موجود اعم از شرایط مالی فدراسیون‌ها، تغییرات مدیریتی فدراسیون‌ها، شیوع بیماری کرونا و ... به نسبت دوره قبل تقریبا با نیمی از ورزشکاران در این مسابقات شرکت کرده‌ایم.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک افزود: ورزشکاران دارای معلولیتی که در بازی‌های پارالمپیک حضور دارند، در موضع قدرت هستند و حتی اگر به نتایج مورد نظر هم دست نیابند، باز هم توانمند هستند و حضورشان در یک میدان بین المللی افتخاری برای جمهوری اسلامی ایران است.

وی در پایان گفت: سیاست کمیته ملی پارالمپیک بر این استوار است که در پایان هر دوره از بازی‌های پارالمپیک و نیز پاراآسیایی، جلسه اول ستاد دوره آتی بازی ها را در همان محل بازی‌ها پس از اختتامیه تشکیل دهد و این اقدام در بازی‌های توکیو نیز صورت خواهد گرفت و برای دور بعدی بازی‌های پارالمپیک برنامه ریزی‌های لازم از توکیو آغاز خواهد شد./ کمیته ملی پارالمپیک

بیشتر بخوانید:

لیست ورزشکاران پارالمپیکی ایران تایید شد/ اعزام ۵۹ ورزشکار در ۹ رشته به توکیو

کپی