اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

تا پایان شمارش آرا؛ توزیع برق تهران بزرگ در آماده باش کامل

تا پایان شمارش آرا؛ توزیع برق تهران بزرگ در آماده باش کامل

در راستای جلوگیری از بروز هرگونه اختلال در تامین برق شعب رای‌گیری و مراکز پشتیبانی، تمامی نیرو‌های اجرایی و عملیاتی این شرکت تا پایان شمارش آرای مردمی، در آماده باش میدانی خواهند بود.

 حسین صبوری، مدیرعامل  شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با اعلام این خبر در آخرین نشست کمیته انتخابات برق پایتخت گفت: همکاران ما با تمام توان در زمان برگزاری انتخابات در روز ۲۸ خردادماه، وظیفه تامین برق مورد نیاز شعب رای‌گیری و مراکز پشتیبانی را بر عهده دارند تا کوچکترین خللی در روند اخذ و شمارش آرای مردمی به وجود نیاید.

صبوری از آماده باش کامل نیرو‌های ستادی و مدیریتی و همچنین حضور تمامی گروه‌های حراستی و عملیاتی با ناوگان مجهز موتوری چندمنظوره در سطح شهر به منظور حفاظت از تاسیسات توزیع برق شهری و رفع معایب احتمالی در صورت بروز حوادث فنی تا پایان زمان شمارش آرا، خبر داد.

کامبیز ناظریان، قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ نیز در حاشیه این نشست که با حضور اعضای کمیته‌های نه گانه انتخابات برق پایتخت برگزار شد یادآور شد: شماره تلفن ۱۲۱ در روز برگزاری انتخابات علاوه بر ارائه خدمات معمول به عموم شهروندان به صورت ویژه به پاسخگویی و رسیدگی به حوادث برق خاص شعب انتخاباتی و مراکز مرتبط نیز تخصیص داده خواهد شد.

وی افزود: در صورت بروز هرگونه حادثه مرتبط با شبکه برق، در صورت تماس با شماره تلفن ۱۲۱ و شماره گیری عدد ۲ مختص اتفاقات ویژه، نزدیک‌ترین گروه عملیاتی به شعبه انتخاباتی تماس گیرنده در کوتاه‌ترین زمان به محل اعزام خواهد شد.

/خبرگزاری صدا و سیما

کپی