اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

مسی: آرژانتین هیچوقت به من وابسته نبوده است/ نگران ابتلا به کرونا هستم

مسی: آرژانتین هیچوقت به من وابسته نبوده است/ نگران ابتلا به کرونا هستم

کاپیتان تیم ملی آرژانتین معتقد است که تیم ملی کشورش هیچوقت به او وابسته نبوده است.

«لیونل مسی» و تیم ملی آرژانتین بامداد سه‌شنبه از ساعت ۱:۳۰ به مصاف شیلی در چارچوب رقابت‌های کوپا آمریکا می‌روند. این فوق ستاره پیش از این بازی اظهار داشت:‌ تیم ملی هیچ وقت به من وابسته نبود. ما همیشه سعی می کنیم یک تیم قدرتمند داشته باشیم. همیشه می‌گفتیم که اگر تیم قدرتمندی نباشیم، پیروزی و دستیابی به اهدافمان سخت است.

وی ادامه داد: فکر می‌کنم ما در حال حاضر تیم قدرتمندی هستیم. بیشتر بازیکنان مدت طولانی است که با هم کار می‌کنند. ما قبلاً در کوپا آمریکا بازی کرده ایم، بنابراین تجربه کافی برای حضور در آن را داریم. در حال تمرین جدی هستیم و فکر می‌کنم که در مسیر درستی قرار داریم. 

فوق ستاره آرژانتین اضافه کرد: بازی در تیم ملی همیشه حس خاصی برای من داشته است. چه این بازی دوستانه و یا رسمی باشد. من هرگز این همه بازی را در کارنامه خود تصور نمی کردم. حتی به آن فکر هم نمی‌کردم. من فقط روز به روز زندگی کردم و سعی کردم همیشه در بازی‌ها مهم حضور داشته باشم و همیشه بهترین تلاش خود را ارائه دهم.

مسی در خصوص تقابل با شیلی افزود: ما به یک پیروزی مهم نیاز داریم. همه کارها را به خوبی انجام داده‌ایم و در حال پیشرفت هستیم اما باید در بازی اول پیروز شویم. شروع این مسابقات با سه امتیاز مهم است و به شما آرامش خاطر برای بازی‌های آینده می دهد. می‌دانیم که کار دشواری داریم. ما دوباره مقابل شیلی بازی می‌کنیم و یکدیگر را به خوبی می‌شناسیم. آن‌ها حریف سختی هستند که قرار است با آن‌ها ملاقات داشته باشیم. 

کاپیتان تیم ملی آرژانتین و بارسلونا اعتراف کرد که نگران خطر ابتلا به ویروس کرونا است. او در این مورد بیان کرد: همه ما در معرض ابتلا به کرونا هستیم. نگران این مسئله هستیم و باید مراقب خودمان باشیم و همه آنچه را به ما گفته می‌شود، رعایت کنیم./ ایرنا

مسی: آرژانتین هیچوقت به من وابسته نبوده است

بیشتر بخوانید:

کریستین اریکسن: به نظرم حال شما از من بدتر است! من که آماده تمرینم

کپی