اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

همسر انتقامجوی گرمساری به دام قانون افتاد

همسر انتقامجوی گرمساری به دام قانون افتاد

یس پلیس فتای استان سمنان درباره دستگیری همسر انتقامجوی گرمساری که در فضای مجازی به ایجاد مزاحمت می‌پرداخت توضیحاتی ارائه کرد.

سرهنگ حسین صادقی اظهار کرد: این مجرم سایبری که با انگیزه اختلافات خانوادگی در یکی از شبکه‌های اجتماعی به ایجاد مزاحمت برای شاکی می‌پرداخت دستگیر شد.

به گزارش ایسنا به نقل از پلیس فتای استان، این مسوول انتظامی گفت: در پی شکایت شهروند گرمساری مبنی بر ارسال مطالب توهین آمیز، ایجاد مزاحمت، تهدید و فحاشی از طریق شبکه‌های اجتماعی، موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتای این شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در بررسی‌ها  مشخص شد متهم با استفاده از بستر شبکه اجتماعی فضای مجازی با ارسال پیامک  برای شاکی مزاحمت ایجاد می‌کند که این فرد با تلاش پلیس شناسایی و با هماهنگی‌ مقام قضایی دستگیر شد.

رئیس پلیس فتای استان سمنان تصریح کرد: فرد دستگیرشده به جرم ارتکابی خود اعتراف و انگیزه خود را اختلاف خانوادگی و انتقام جویی از همسر خود عنوان کرد.

رئیس پلیس فتای استان سمنان از شهروندان خواست در صورت بروز مشکل و مواجهه با جرایم رایانه‌ای با مراجعه به پلیس فتا از مشاوره‌ها و راهنمایی‌های کارشناسان این پلیس در جهت رفع مشکلات احتمالی استفاده کنند یا با مراجعه به سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir و یا با شماره تماس ۰۹۶۳۸۰ درخواست خود را ثبت کنند.

/ایسنا

کپی