اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰

کشف 3787 استخوان انسان از خانه یک قصاب مکزیکی

کشف 3787 استخوان انسان از خانه یک قصاب مکزیکی
آرزوکیهان

پلیس مکزیک از کشف 3787 تکه استخوان از خانه یک قصاب و قاتل سریالی خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از ای بی سی، به عقیده ماموران پلیس مکزیک استخوان ها متعلق به 17 قربانی این قاتل سریالی بوده است.
گزارش های پلیس مکزیک نشان میدهد که متهم فردی به نام "آندرس " است که چند روز پیش توسط ماموران پلیس "آتیزاناپان دوساراگوزا" مکزیک دستگیر شده است. این در حالی است که پلیس اعلام کرد که حفاری و تحقیقات در خانه این مرد ادامه دارد و احتمال افزایش قربانیان این قاتل وجود خواهد داشت.
گزارش های پلیس نشان میدهد که مظنون مردی 72 ساله است که به جرم چاقو کشی و مثله کردن یک زن 34 ساله ای که همسر یک فرمانده پلیس بوده بازداشت و از این رو تحقیقات از خانه اش آغاز شد. پلیس فیلمی را پیدا کرد که زن این فرمانده پلیس وارد خانه قاتل سریالی شده اما دیگر خارج نشده است.
اطلاعات پلیس نشان میدهد که در حفاری های کف خانه این مرد ماموران پلیس 91 عکس ، 8 تلفن همراه ، جواهرات زنانه ، کارت های شناسایی ونوارهای ویدئویی پیدا کردند که شامل تصویر مردی است که از قربانیان خود فیلم گرفته است.
داده ها نشان میدهد که "آندرس " خود یک قصاب است و پس از جنایت های هولناکش اجساد را مثله کرده و در کف خانه اش به خاک سپرده است. ماموران پلیس تاکنون تنها کف بخشی از خانه را حفاری کرده اما جستجوها در دیگر نقاط خانه ادامه دارد.
سخنگوی پلیس مکزیک بیان کرد که تک تک استخوان ها برای تجزیه و تحلیل بیشتر و انجام آزمایش دی ان ای به پزشکی قانونی منتقل شده است .احتمال افزایش قربانیان این قصاب و قاتل سریالی وجود دارد. هر بخش از استخوان ها از لحاظ آناتومیک مورد بررسی قرار خواهد گرفت که به کدام بخش بدن متعلق است نخستین فرصیه احتمال وجود 17 قربانی برای این قصاب و قاتل سریالی است اما در صورت یافتن استخوان های بیشتر احتمال افزایش قربانیان وجود دارد.

کپی