اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

در پرونده کالدرون آسیبی به باشگاه نخواهد رسید؛

صدری: کالدرون اخلاق مدار است

صدری: کالدرون اخلاق مدار است

مجید صدری رئیس هیئت مدیره پرسپولیس از حل مشکلات باشگاه در آینده ای نزدیک خبر داد.

صدری که به عنوان رئیس هیئت مدیره نقش پررنگی در اتفاقات این باشگاه دارد، در مصاحبه تازه اش وعده داد تا پرونده گابریل کالدرون خطری را برای پرسپولیس ایجاد نکند. او می‌گوید: با توجه به اینکه این مربی اخلاق مدار است، در حال صحبت هستیم ما مشکل این مربی را با گفت‌وگو و تعامل حل می‌کنیم و هواداران نباید نگران این پرونده باشند. درست است که نسبت به این مربی بی مهری شده است اما به هواداران قول می‌دهیم که در این پرونده آسیبی به باشگاه نرسد.

وی با اشاره به درآمدهای پرسپولیس از سازمان لیگ عنوان کرد: با سازمان لیگ درحال مذاکره هستیم. نکته این است که از سوی سازمان لیگ صورت حساب‌هایی از سوی سازمان لیگ برای پرسپولیس صادر شده و ما یک نماینده تعیین کردیم تا این لیست‌ها را بررسی کنند.

صدری همچنین در پایان توضیح داد: برنامه ام این است، کارهای مربوط با باشگاه پرسپولیس را انجام دهم و به هواداران قول می‌دهم مشکلات پرسپولیس را حل کنم. یکی از برنامه‌های من بحث وررشگاه شهید کاظمی است که چند سال است بلاتکلیف باقی مانده و باید این  مشکل را حل کنیم تا دل هواداران شاد شود. در شان پرسپولیس است که چنین ورزشگاهی داشته باشد و بتواند برنامه‌های بلند مدتی برای آن داشته باشد./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

گزارش تمرین پرسپولیس| بازگشت مغانلو به تمرینات گروهی/ حضور دو میهمان ویژه

مرخصی یکروزه مجیدی به ملی‌پوشان استقلال

کپی