اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

ایست قلبی اریکسن تایید شد

ایست قلبی اریکسن تایید شد

مورتن بوسن، پزشک تیم ملی دانمارک، تایید کرد که کریستین اریکسن دچار ایست قلبی شده است.

شب گذشته و در جریان دیدار دو تیم دانمارک و فنلاند شاهد یکی از شوکه کننده ترین اتفاقات دنیای فوتبال طی این سال ها بودیم؛ جایی که کریستین اریکسن به شکل ناگهانی و بدون اینکه با کسی برخورد داشته باشد روی زمین افتاد تا نگرانی بزرگی در رابطه با او ایجاد شود.

از شکل افتادن اریکسن روی زمین مشخص بود که او دچار مشکل بزرگی شده و حتی این نگرانی به وجود آمد که شاید این بازیکن جان خود را از دست بدهد اما هر طور که بود پزشکان به داد این ستاره تیم ملی دانمارک رسیدند و به نظر می رسد که اکنون شرایط اریکسن تا حدود زیادی بهبود یافته است.

مورتن بوسن، پزشک تیم ملی دانمارک، در کنفرانسی مطبوعاتی درباره اتفاقی که برای اریکسن رخ داده صحبت کرده و می‌گوید: "ما توضیحی برای آنچه اتفاق افتاده است نداریم. من هم ندیدم که چه اتفاقی برای او رخ داد و مثل شما از تلویزیون نگاه کردم."

وقتی از بوسن درباره نزدیک شدن کریستین اریکسن به مرگ سوال پرسیده شد، او در جواب گفت: "او از هوش رفته بود. ما CPR کردیم و ایست قلبی رخ داد. چقدر به این اتفاق نزدیک بودیم؟ نمی دانم، ما او را برگرداندیم، خیلی سریع بود. من متخصص قلب نیستم بنابراین نمی توانم بگویم که چرا این اتفاق افتاده است. من این را به متخصصان می سپارم."/ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

روایت پزشک دانمارک از لحظات هولناک سکته اریکسن

کری‌خوانی وزیر ارتباطات به بهانه دربی در جام حذفی

توضیح سهیل مهدی درباره دیدار استقلال و پرسپولیس در جام حذفی/ ۳ دربی در این مرحله خواهیم داشت

پیشنهاد AFC به ضرر استقلال و به کام پرسپولیس و تراکتور در آسیا

استوری عجیب بازیکن پرسپولیس درباره دربی حذفی

 

کپی