اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
5 روز

انتخابات 1400

انتخابات 1400

 حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان تأکید کرد: آنچه بی‌تردید می‌توان گفت اینکه حضور هر ۵ نامزد جبهه انقلاب در انتخابات و خودداری ۴ تن آنها از کناره‌گیری به نفع نفر پنجم، خطای بزرگی است که دود آن به چشم جبهه انقلاب می‌رود و می‌توان این خطا را با توجه به دامنه اثر نامطلوب و خسارت‌آفرینی که درپی دارد، گناهی نابخشودنی دانست.
 سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: «به لطف الهی تا آخر انتخابات در صحنه خواهم بود.» حامد تیموری سخنگوی ستاد مردمی دولت سلام نیز گفت: اخبار منتشر شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر انصراف سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی کذب محض است.
 مالک شریعتی سخنگوی ستاد انتخاباتی علیرضا زاکانی، کناره‌گیری وی از نامزدی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را  به نفع ابراهیم رئیسی  تکذیب کرد.
 محسن هاشمی درباره موضع خانواده آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در ارتباط با انتخابات گفت: نظر آیت‌الله هاشمی رفسنجانی همواره شرکت در انتخابات و عدم قهر با صندوق‌های رأی بود و من هم به یاد ایشان رأی خواهم داد، اما درباره حمایت از کاندیدای خاص در انتخابات، با توجه به بحث‌هایی که در خانواده بین فرزندان ایشان صورت گرفته، توصیه ما به کاندیدای منسوب به جریان میانه رو‌و اصلاح‌طلب ائتلاف و وحدت است که توصیه همیشگی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بود تا شانس رقابت افزایش یابد، این ائتلاف با توجه به عدم ورود جبهه اصلاحات، باید براساس نظرسنجی‌ها ومذاکره مستقیم آنها صورت گیرد.
سعید جلیلی «خرج‌کرد» مالی ستاد مردمی خود را منتشر کرد. بر اساس این گزارش مجموع کمک‌های نقدی به ستاد مردمی انتخاباتی سعید جلیلی ۶۶۵ میلیون تومان و هزینه‌های انجام شده توسط ستاد مردمی سعید جلیلی ۵۶۸ میلیون تومان بوده است.
 
کپی