اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

جاسازی42قبضه اسلحه قاچاق در بار میوه

جاسازی42قبضه اسلحه قاچاق در بار میوه

در عملیات مشترک پلیس استان‌های مرکزی و خوزستان بار اسلحه غیرمجاز در زیر بار میوه کشف شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: در تداوم طرح‌های امنیت بخش پلیس، ماموران پلیس امنیت عمومی استان مرکزی در انجام تحقیقاتی از فعالیت فردی در زمینه قاچاق سلاح و مهمات غیرمجاز به استان‌های مرکزی و جنوبی کشور مطلع شدند.

سردار حسن مفخمی شهرستانی افزود: با تحقیقات نامحسوسی که بیش از یک ماه بر روی این فرد توسط تیمی مجرب از ماموران پلیس امنیت عمومی استان انجام گرفت، سرانجام زمانی که او در حال برنامه ریزی برای قاچاق تعدادی سلاح و مهمات بود، مورد رصد اطلاعاتی پلیس قرار گرفت.

او اضافه کرد: زمانی که در مراقبت‌های پلیسی مشخص شد این شخص در حال قاچاق سلاح از یکی از استان‌های غربی کشور به سمت استان خوزستان است بلافاصله با هماهنگی انجام شده با پلیس امنیت عمومی استان خوزستان، برنامه ریزی عملیاتی لازم برای دستگیری این فرد آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی بیان کرد: سرانجام طی یک عملیات، متهم که با یک دستگاه خودروی کامیون و در پوشش حمل بار میوه در حال تردد در یکی از محور‌های مواصلاتی استان خوزستان بود، دستگیر و در بازرسی از زیر بار میوه ها، تعداد ۴۲ قبضه انواع سلاح جنگی و شکاری کشف شد.

او با تاکید برخورد قاطع پلیس با هر گونه اقدام در خصوص برهم زدن نظم و امنیت عمومی گفت: فرد دستگیر شده در این عملیات با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.صدا وسیما 

کپی