اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

پیگیری طرح ساماندهی کودکان کار با جدیت بیشتر پس از انتخابات

پیگیری طرح ساماندهی کودکان کار با جدیت بیشتر پس از انتخابات

فرماندار تهران از پیگیری طرح ساماندهی کودکان کار با جدیت بیشتر پس از انتخابات خبر داد.

عیسی فرهادی، در تشریح روند ساماندهی کودکان کار و مقابله با متکدیان در سطح شهر تهران گفت: باید بهزیستی طرح ساماندهی کودکان کار را در تهران پیگیری کند؛ برای این طرح اعتبار گذاشته شده و جا و مکان نیز برای آن اختصاص پیدا کرد.

وی افزود: بی تردید بهزیستی هر کمک دیگری نیز بخواهد این آمادگی وجود دارد که تامین و ارائه کنیم قطعا پس از برگزاری انتخابات بار دیگر با جدیت و توان بیشتر این طرح را پیگیری خواهیم کرد.

فرماندار تهران در پاسخ به سوالی درخصوص افزایش کودکان کار در معابر شهر تهران ظرف روزهای گذشته گفت: افزایشی در تعداد نداشته ایم اما این کودکان در برخی فصول سال همانند اکنون که فصل مناسبی است حضور پیدا می کنند و باردیگر از حدود 20 روز آینده برای بحث های کشاورزی بازمی گردند. معمولا در اواخر فصل بهار، پاییز و زمستان افزایش پیدا می کنند.

وی تاکید کرد: همه تلاش ما این است که ساماندهی را انجام دهیم البته امروز وضعیت نسبت به گذشته خیلی بهتر شده است، اما حتی یک مورد هم نباید مشاهده شود. بهزیستی امکانات خوبی در اختیار دارد و امکانات خوبی برایش تامین شده حتی بخشی از ساختمان مجتمع فوریت های اجتماعی را در اختیار بهزیستی گذاشتیم که اگر ظرفیتشان تکمیل شد از این ظرفیت هم استفاده کنند؛ باید تلاش کنیم کار بهزیستی به درستی انجام شود./ایسنا

کپی