اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

مرگ دختر خانواده در رودخانه کرج

مرگ دختر خانواده در رودخانه کرج

فرمانده انتظامی شهرستان کرج گفت: 2نفر از اعضای یک خانواده در رودخانه کرج در جاده "کرج-چالوس" دچار غرق شدگی شده بودند که یک نفر از آن ها فوت و نفردوم نجات یافت.

 سرهنگ "محمد معظمی گودرزی" با اعلام این خبر بیان داشت: در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی 110 و اعلام این خبر که جسد یک خانم جوان را در  رودخانه کرج مشاهده کرده اند، بلافاصله بررسی موضوع در دستورکار عوامل انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: با حضور ماموران در محل و بررسی های میدانی مشخص شد که اعضای یک خانواده برای تفریح به کنار رودخانه در اطراف سد کرج رفته بودند که پسر 12 ساله خانواده به داخل رودخانه رفته و در اثر شدت آب دچار غرق شدگی می شود که در این حین خواهر وی برای نجات او به داخل آب می رود که او را نیز آب با خود می برد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج ادامه داد: پدر خانواده با دیدن غرق شدن فرزندانش به داخل آب رفته و پسر را نجات می دهد اما آب دختر را با خود برده و باعث مرگ وی می شود.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پس از ساعت ها جستجو در نهایت جسد متوفی در محدوده بیلقان یافت شد، خاطرنشان کرد: از شهروندان درخواست داریم تا از ورود به حریم رودخانه به شدت خودداری کنند تا شاهد حوادث تلخ این چنین نباشیم.#پلیس

کپی