اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰

تیراندازی در فلوریدا 3 قربانی گرفت+ فیلم

تیراندازی در فلوریدا 3  قربانی گرفت+ فیلم

در حادثه تیراندازی در یک خواربار فروشی در منطقه پالم بیچ در فلوریدا، سه نفر کشته شدند.

بر اساس اعلام مقامات پلیس، یک فرد مسلح پس از ورود به مغازه خواربار فروشی، اقدام به تیراندازی کرد. یکی از قربانیان این حادثه، یک پسربچه خردسال است. شاهدان عینی در این باره اعلام کردند زمانی که در مغازه بودند، صدای شلیک گلوله‌ها را شنیدند.

خبرنگار‌ ای بی سی نیوز از فلوریدا در این باره گزارش داد: امشب مقامات پلیس مشغول بررسی این موضوع هستند که چرا یک فرد مسلح، در داخل یک خواربار فروشی در فلوریدا، اقدام به تیراندازی کرد. بر اساس گزارش ها، وی پس از تیراندازی، خودکشی کرد.

پس از وقوع این حادثه، نیرو‌های پلیس به این سوپرمارکت عمومی در پالم بیچ هجوم آوردند. یکی از شاهدان عینی در این باره گفت: من شاهد آن بودم که مردم از مغازه در حال بیرون دویدن بودند و فریاد می‌کشیدند "برگردید". این در حالی بود که تیراندازی ادامه داشت.

در داخل فروشگاه، و نزدیک بخش محصولات کشاورزی، نیرو‌های پلیس ۳ جسد را پیدا کردند؛ فرد مسلح، زن و پسربچه‌ای که هنوز سه سالش تمام نشده بود.

یکی دیگر از شاهدان عینی گفت: من از این حادثه خشمناک هستم. در این حادثه یک کودک کشته شد. بسیار تاسف آور است. مقامات در این باره اعلام کردند این کودک، همراه زن بود، اما از ارتباط آن‌ها با آن مرد، اطلاعی ندارند.

سخنگوی پلیس پالم بیچ گفت: ما اعتقاد داریم این احتمال وجود دارد که آن‌ها (عامل تیراندازی و قربانیان) یکدیگر را می‌شناختند. عامل تیراندازی، کشته شده است. کارآگاهان ما در تلاش برای فهمیدن شرایط وقوع این حادثه هستند.

خبرنگار در ادامه گفت: کارآگاهان اکنون به منطقه آمده اند و در حال مصاحبه با شاهدان عینی هستند، تا شاید بفهمند چه عاملی باعث این حادثه شد.

 صداوسیما

تیراندازی در فلوریدا 3 قربانی گرفت

کپی