اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

مرور آثار «جواد عزتی» و فیلم های امیدبخش در شبکه نمایش

مرور آثار «جواد عزتی» و فیلم های امیدبخش در شبکه نمایش

شبکه نمایش در هفته پیش رو، فیلم‌های «جواد عزتی» را در بخش صحنه‌گران (مرور آثار) و فیلم‌های با موضوع انگیزشی را روی آنتن خواهد برد.

فیلم های این هفته شبکه نمایش به تفکیک ساعت پخش بدین صورت خواهد بود:

ساعت ۱۳:
فیلم و تله فیلم های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۲۲ تا جمعه ۲۸ خرداد به ترتیب: بازی دو نفره، سایه پدر، پسر ارشد من، شوق هنگام، سجل، باجناق ها، خانه ای کنار ابرها است.
ساعت ۱۹:
فیلم های امید بخش و انگیزشی، موضوعی است که این هفته شبکه نمایش به آن می پردازد و به ترتیب در طول هفته این عناوین پخش خواهند شد: مریم و میتل، بهترین بازی دنیا، مناظره، در جستجوی خوشبخت، میلیونر زاغه نشین، کارآموز، ادی عقاب آسمان ها.
ساعت ۲۱:
جواد عزتی، بازیگر سینما و تلویزیون (متولد ۱۳۶۰)، تاکنون سه بار نامزد دریافت سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر بوده و برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در جشن حافظ برای بازی در فیلم ماجرای نیمروز  است.

منتخب فیلم های این بازیگر محبوب و شناخته شده ایرانی این هفته از شبکه نمایش بدین ترتیب پخش می شوند: فرشته ها با هم می آیند، وقت بزرگ شدنه، تنگه ابوقریب، طلا و مس، تگرگ و آفتاب، آینه بغل و  زاپاس.
ساعت ۲۳:
فیلم های ساعت ۲۳ شبکه نمایش که فیلم های جذاب این شبکه را شامل می شود، این هفته از شنبه تا جمعه بدین صورت خواهد بود: زندگی وسلی دیدز، سر به مهر، هتل نقاب پوشان، تیم امنیت، تصویر ذهنی، شجاع دل، وقتی آنها ما را می بینند.
ساعت ۱ بامداد:
سینما کلاسیک شبکه نمایش که به مرور آثار برجسته سینمای کلاسیک جهان می پردازد. هفته پیش رو بدین ترتیب خواهد بود: تخت خواب سحر آمیز، روزی که زمین از حرکت ایستاد، آماتور، راز سوم، دنیای آپو، مردم معمولی، دی دی کارشناس می شود./ پایگاه اطلاع رسانی سیما

کپی