اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

دزدان در مخفیگاهشان دستگیر شدند

دزدان در مخفیگاهشان دستگیر شدند

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران از دستگیری ۴ سارق لوازم داخل خودرو و مالخر اموال مسروقه خبر داد و گفت: متهمان به ۱۵۰ فقره سرقت در تهران اعتراف کردند.

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ قاسم دستخال گفت: با وقوع چند فقره سرقت لوازم داخل خودرو در غرب تهران که سارقان با شکستن شیشه‌های خودرو اموال داخل آن را سرقت می‌کردند، بررسی موضوع در دستور کار گروهی از کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.
وی تصریح کرد: در بررسی‌های پلیسی مشخص شد که اعضای یک باند ۴ نفره با همکاری یکدیگر سرقت‌ها را انجام می‌دهند و در ادامه یکی از اعضای این باند که از سارقان حرفه‌ای بود، شناسایی و پس از هماهنگی‌های قضائی در مخفیگاهش دستگیر شد.
رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران ابراز داشت: در عملیات‌های مستقل دیگری سایر اعضای این باند در استان البرز و تهران دستگیر شدند و به ۱۵۰ فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کردند و اظهار داشتند اموال سرقتی را به فرد مشخصی در تهران می‌فروختند.
سرهنگ دستخال با بیان اینکه مالخر اموال سرقتی نیز دستگیر شد، اضافه کرد: با تکمیل پرونده، اعضای این باند در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند./صداو سیما

کپی