اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران
نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس تاکید کردند

مردم همواره با حضور هوشمندانه در انتخابات اقتدار ایران را به رخ جهانیان کشیده اند

مردم همواره با حضور هوشمندانه در انتخابات اقتدار ایران را به رخ جهانیان کشیده اند

نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای تاکید کردند: حضور متراکم و حداکثری مردم در پای صندوق های رای حماسه شگفتی ساز دیگری را در تاریخ انقلاب بزرگ ایران ثبت خواهد کرد.

نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس یازدهم طی بیانیه ای از مردم برای حضور پر شور و گسترده در انتخابات ۲۸ خرداد ماه ریاست جمهوری دعوت کردند.

در بخشی از این بیانیه آمده است که با حضور متراکم، حداکثری و عمومی در عین حال آگاهانه در پای صندوق های رای حماسه شگفتی ساز دیگری را در تاریخ انقلاب بزرگ ایران خلق کرده و بار دیگر به دشمنان ملت ایران ثابت خواهیم کرد که وحدت ملی والاترین ارزش ها است.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

«انتخابات به عنوان مظهر اراده ملی، یکی از عرصه هایی است که ملت شریف ایران طی ۴۳ سال گذشته آن را در زمره وظایف شرعی، ملی و انقلابی غفلت ناپذیر تلقی و با حضور هوشمندانه، پرشور و انتخابات آگاهانه خود همواره ابهت، عظمت، عزت و اقتدار میهن عزیزمان ایران را به رخ جهانیان کشیده است.

بدین وسیله ما نمایندگان پیروان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی ایران از ملت ایران و جوامع ادیان الهی خود دعوت می نماییم بی تردید با حضور متراکم، حداکثری و عمومی در عین حال آگاهانه در پای صندوق های رای در روز انتخابات (۲۸ خرداد ماه یک هزار و چهار صد) حماسه شگفتی ساز دیگری را در تاریخ انقلاب بزرگ ایران عزیز خلق کرده و بار دیگر به دشمنان و بد خواهان ملت ایران و استقلال آن ثابت نمایند که وحدت ملی والاترین ارزش ها است. بدین سان ملت بزرگ ایران می تواند با ارتقای قدرت ملی خود نویدبخش تشکیل دولت معظم، مقتدر و در خور شایستگی خویش باشد.

روبرت بگلریان نماینده مسیحیان ارامنه اصفهان و جنوب ایران

اسفندیار اختیار نماینده زرتشتیان ایران

همایون سامه یح نجف آبادی نماینده کلیمیان ایران

آرا شاوردیان نماینده مسحیان ارامنه تهران و شمال ایران

شارلی انویه تکیه نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی در ایران»/ایسنا

کپی