اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

فروش فوق‌العاده ۵ محصول سایپا آغاز شد

فروش فوق‌العاده ۵ محصول سایپا آغاز شد

فروش فوق‌العاده پنج محصول گروه خودروسازی سایپا از ساعت ۱۴ امروز (سه‌شنبه، ۱۸ خرداد) آغاز شد و متقاضیان به مدت سه روز فرصت دارند تا در این طرح مشارکت کنند.

 این گروه خودروسازی در راستای آرامش بازار و جلوگیری از هر گونه واسطه‌گری در بازار خودرو، فروش فوق‌العاده پنج محصول پُرفروش خود را از ساعت ۱۴ امروز آغاز کرد.

بر این اساس متقاضیان از امروز به مدت سه روز فرصت دارند که برای ثبت‌نام خودروهای تیبا صندوق‌دار (رینگ فولادی)، تیبا۲ (رینگ فولادی)، ساینا دنده‌ای (رینگ فولادی)، ساینا اس و کوییک اس اقدام کنند.

منتخبان طرح فروش فوق‌العاده حداکثر تا ۹۰روز می‌توانند خودروی ثبت‌نام شده را تحویل بگیرند.

بر این اساس متقاضیان فرصت دارند از امروز به‌صورت ۲۴ ساعته به آدرس اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا (اینجا) مراجعه کنند و عملیات پیش‌ثبت‌نام را انجام دهند.

در پیش‌ثبت‌نام این طرح نیز مانند طرح‌های گذشته فروش خودرو در کشور مبلغی دریافت نمی‌شود، اما پس از قرعه‌کشی، اسامی منتخب ۷۲ ساعت فرصت خواهند داشت تا با واریز کل مبلغ خودرو، نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام‌های لازم را انجام دهند.

 گروه سایپا به عنوان دومین خودروساز بزرگ کشور موفق به تولید ۴۸ هزار و ۵۶۰ دستگاه خودرو از ابتدای امسال تا پایان اردیبهشت‌ماه شد که شامل ۴۲ هزار و ۷۵۷ دستگاه خودرو در خانواده تیبا، سه‌هزار و ۶۲۶ دستگاه سایپا ۱۵۱ (وانت پراید) و ۲ هزار و ۱۷۷ دستگاه شاهین بود.

این میزان تولید در مقایسه با مدت مشابه پارسال رشد ۱۲.۰۶ درصدی نشان می‌دهد.

/ایرنا

کپی