اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

نخستین عکس از دکور مناظره ها

نخستین عکس از دکور مناظره ها

اولین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ساعت ۱۷ امروز (۱۵ خرداد) آغاز می‌شود و هم‌اکنون نامزدها در حال ورود به ساختمان جام جم هستند. در همین حین برای نخستین بار تصویری از فضای دکور مناظره‌های این دوره، نشان داده شد.

دکور مناظره های انتخاباتی در سیزدهمین دوره، برای لحظاتی در قالب ویژه برنامه خیابان ایران که به همین منظور از شبکه اول سیما در حال پخش است، نمایش داده شد.

دکور مناظره ها از هفته ها قبل و پس از مشخص شدن تعداد نامزدهای نهایی در مرحله پایانی ساخت قرار گرفت.

بر اساس آنچه در تصویر نمایش داده شده قابل رویت است، همانند دوره های گذشته جایگاه نامزدهای انتخاباتی در کنار یکدیگر تعبیه شده است و برای هر جایگاه شماره ای در نظر گرفته شده است. رنگ قالب در این دکور آبی است.

اولین مناظره امروز (۱۵ خرداد) با حضور هفت نامزد تایید صلاحیت شده (سیدابراهیم رئیسی،‌ محسن رضایی،‌ سعید جلیلی،‌ محسن مهرعلیزاده،‌ عبدالناصر همتی،‌ علیرضا زاکانی،‌ امیرحسین قاضی زاده) در تلویزیون برگزار می‌شود.

موضوع پرسش‌های نخستین مناظره زنده تلویزیونی نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، درباره مباحث اقتصادی است.

بر اساس مصوبه کمیسیون تبلیغات نامزدهای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، مناظره نامزدهای انتخابات برای روزهای شنبه ۱۵ خرداد، سه‌شنبه ۱۸ خرداد و شنبه ۲۲ خرداد تعیین شده است.

همچنین مدت تعیین شده برای مناظره، ‌۳ ساعت اعلام شده و مرتضی حیدری به عنوان مجری مناظره‌های انتخاباتی انتخاب شده است./ایسنا

کپی