اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۱
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

چهار ناحیه جدید صنعتی در سیستان و بلوچستان افزایش یافت

چهار ناحیه جدید صنعتی در سیستان و بلوچستان افزایش یافت

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت:هم‌اینک با افزوده شدن چهار ناحیه صنعتی، تعداد شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان به ۳۲ شهرک و ناحیه صنعتی افزایش یافت.

علیرضا راشکی روز شنبه در کارگروه امور زیر بنایی آمایش سرزمین سیستان و بلوچستان اظهارداشت: این ناحیه‌های صنعتی شامل زرآباد ۴۹ هکتار، قصرقند ۴۲ هکتار، بمپور ۴۹ هکتار و تفتان نیز ۴۹ هکتار است.

وی خاطرنشان کرد: پیش از این مطالعات امکان‌سنجی و مکان یابی این نواحی صنعتی در شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان انجام شده بود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: هم‌اینک با افزوده شدن این چهار ناحیه صنعتی، تعداد شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به ۳۲ شهرک و ناحیه صنعتی افزایش یافت.

وی بیان کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان همواره با سرلوحه قرار دادن کیفیت خدمات، بکارگیری نیروی انسانی کارآمد و بهره گیری از مشاوران متخصص در راستای توسعه متوازن صنعتی و رسیدگی بیشتر به مناطق محروم استان به ایجاد و ساخت زیربناها با رعایت ضوابط زیست محیطی پرداخته است.

به گزارش ‌ایرنا شرکت شهرک‌های صنعتی سیستان و بلوچستان در کنار ایجاد امکانات زیربنایی و بسترسازی برای صنعتگران استان، به منظور کم کردن مشکلات صنعتگران و انتقال واحدهای آلاینده به محدوده غیرمسکونی شهرها از سال ۷۷ ساخت واحدهای کارگاهی در شهرک‌های صنعتی استان را آغاز کرده است./ایرنا

کپی