اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

کلمات کلیدی

برق سه اداره پرمصرف ورامین قطع شد

برق سه اداره پرمصرف ورامین قطع شد

مدیر منطقه برق ورامین گفت: برق سه اداره آبفا، شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران و آموزش و پرورش ورامین به دلیل مصرف بالا قطع شد.

مسلم حاجی مزدرانی گفت: بر اساس دستورالعمل وزارت نیرو و شرکت برق، ادارات دولتی موظفند از ساعت ۱۱ تا ۱۴.۳۰ دقیقه، میزان مصرف برق خود را تا ۵۰ درصد از مصرف روزانه خود کاهش داده و پس از ساعات اداری، این مصرف برق باید به ۱۰ درصد از مصرف روزانه کاهش پیدا کند.

وی افزود: ادارات آبفای شهری و روستایی، شرکت ابفای جنوب شرقی تهران و مدیریت آموزش و پرورش ورامین هر کدام ۱۳۵ آمپر برق مصرف کرده و حتی پس از تعطیلی اداره، این مصرف با میزان مصرف زمان فعالیت تفاوت چندانی نداشت از این رو، برق این سه اداره از روز گذشته قطع شد تا میزان مصرف بر اساس مقدار اعلام شده تغییر کند.

وی گفت: پیش از این به تمام ادارات هشدارهای لازم را داده شده بود که قطعی برق در ادارات پرمصرف انجام می‌شود و این مهم،  تا پایان فصل گرما با جدیت آن را ادامه می دهیم .

مزدرانی اظها رداشت: ماموران و بازرسان منطقه برق ورامین به صورت مستمر مصرف ادارات دولتی را کنترل کرده و اگرمصرف انها بیش از حد مجاز باشد،جریان ورودی برق آنجا به سرعت قطع می‌شود.

ورامین در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران قرار دارد./ ایرنا

کپی