اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰

جام جهانی ۲۰۲۲ قطر؛

عابدزاده: همه همدل هستیم؛ هنگ‌کنگ ۶ دفاع داشت

عابدزاده: همه همدل هستیم؛ هنگ‌کنگ ۶ دفاع داشت

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران گفت: خدا را شکر شرایط خوبی دارم و همه همدل هستیم؛ امیدوارم بتوانیم بحرین را هم ببریم و یک قدم دیگر به هدف اصلی نزدیک‌تر شویم.

«امیر عابدزاده» بعد از نخستین تمرین تیم ملی فوتبال ایران پس از شکست دادن هنک‌گنگ اظهار داشت: تمرین خیلی خوبی بود. کوتاه بود اما پرفشار. کمی هوا گرم است اما باید عادت کنیم.

وی در ادامه افزود: زمان زیادی برای استراحت و ریکاوری و ماساژ داریم.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران درباره آخرین وضعیت خودش و تیم گفت: خدا را شکر شرایط خیلی خوبی دارم و همه همدل هستیم. انشالله بتوانیم بحرین را هم ببریم و یک قدم دیگر به هدف اصلی نزدیک‌تر شویم.

وی در پایان درباره برد سه بر یک مقابل هنگ‌کنگ گفت: می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم اما هنگ‌کنگ از دقیقه یک خیلی پرفشار کار کرد و فکر می‌کنم با ۶ دفاع بازی کرد. اگر اشتباه نکنم سیستم آنها ۱-۵-۴ بود و ۲ بازیکن کناری هم به خط دفاعی اضافه می‌شدند. خدا را شکر آنها را شکست دادیم و مهم همین بود.

تیم ملی فوتبال ایران در حال حاضر از پنج بازی ۹ امتیاز دارد و در رده سوم گروه سوم جای گرفته است. ملی‌پوشان پس از برد مقابل هنگ‌کنگ، باید دوشنبه شب به مصاف بحرینِ میزبان بروند. کامبوج و عراق هم دیگر رقبای تیم دراگان اسکوچیچ هستند که به ترتیب در روزهای ۲۱ و ۲۵ خرداد مقابل ملی‌پوشان ایران صف‌آرایی خواهند کرد./ ایرنا

کپی