اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰

حقیقت‌پور: منتظر نظر شورای نگهبان هستیم

حقیقت‌پور: منتظر نظر شورای نگهبان هستیم

نماینده پیشین مجلس با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم جبران جفا و ظلم به افراد در جریان بررسی صلاحیت‌ها گفت: منتظر نظر شورای نگهبان هستیم تا درباره حکم دینی که مقام معظم رهبری فرمودند اعلام نظر کند.

منصور حقیقت‌پور با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی به ایرنا گفت: از مقام معظم رهبری بسیار سپاسگزار هستیم.  از ایشان همین انتظار بود که بر پایه سیره علی بن ابیطالب علیه‌السلام در دفاع از مظلوم عمل کنند.

وی اضافه کرد: در جریان بررسی صلاحیت‌ها بعد از اعلام نظر شورای نگهبان، آقای دکتر لاریجانی و ستادها از آن تمکین کردند و ستادها تعطیل شد.

رییس پیشین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی افزود: امروز منتظریم شورای نگهبان بر روی حکم دینی که آقا فرمودند روی زمین مانده،  محکم هم اعلام‌نظر کند. حق آقای لاریجانی باید در صدا و سیما و تبلیغات لحاظ شده و جبران شود.

حقیقت‌پور عنوان کرد: کسانی که پایشان را روی آبروی مردم و شخصیت‌ها گذاشتند و برای رسیدن به متاع ناچیز پاستور حاضر شدند آبروی خانواده منسوب به مرجعیت و منسوب به شهید مطهری را ببرند،  باید توبه کنند و دست از دروغ پردازی بردارند. مردم عزیز و شریف هم باید این آدم‌های خاص را بشناسند و اینها را پس بزنند.

وی درخصوص بیانات مقام معظم رهبری و تاثیر آن در مشارکت حداکثری اظهار کرد: بیانات ایشان از نظر ایجاد اشتیاق برای حضور حداکثری که مردم بیایند و با حضورشان به نظام اعتبار و قوام بدهند، فوق‌العاده بود. من معتقدم حالا که ایشان ورود کردند و از مظلوم دفاع کردند مردم هم بدانند چه کسانی مظلوم واقع شدند و با حضورشان نگذارند کسانی مردم را از رای دادن حذف کرده و برای نظام تعیین تکلیف کنند./ ایرنا

برداشت مشاور وزیر کشور از سخنان رهبری


 

 

 

کپی