اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰

با صدور پیامی؛

سرلشکر باقری پیروزی بشار اسد در انتخابات سوریه را تبریک گفت

سرلشکر باقری پیروزی بشار اسد در انتخابات سوریه را تبریک گفت

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان در پیامی به سپهبد علی عبدالله ایوب جانشین محترم فرماندهی کل نیروهای مسلح و وزیر دفاع جمهوری عربی سوریه پیروزی بشار اسد را تبریک گفت.

 سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان در پیامی به سپهبد علی عبدالله ایوب جانشین محترم فرماندهی کل نیروهای مسلح و وزیر دفاع جمهوری عربی سوریه برگزاری شکوهمند انتخابات ریاست جمهوری سوریه و پیروزی و انتخاب مجدد بشار اسد با رای قاطع مردم قهرمان، مقاوم و هوشمند سوریه را تبریک گفت.

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب سپهبد علی عبدالله ایوب

جانشین محترم فرماندهی کل نیروهای مسلح و وزیر دفاع جمهوری عربی سوریه

سلام علیکم و رحمة الله؛

در کمال مسرت از طرف خود و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران برگزاری شکوهمند انتخابات ریاست جمهوری سوریه و پیروزی و انتخاب مجدد جناب آقای بشار اسد با رای قاطع مردم قهرمان، مقاوم و هوشمند سوریه را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

بی شک این رخداد مبارک و تاریخی که نماد اراده ملت سوریه در حفظ استقلال کشور برابر توطئه‌ها و طمع‌ورزی‌های دشمنان امت اسلامی و حمایت و پای بندی آنان به آرمان‌های مقاومت و تداوم مبارزه با تروریسم تکفیری و رژیم جعلی و گرگ صفت صهیونیستی است، از یک سو پیام مقتدر و معناداری به دشمنان سوریه محسوب و از سوی دیگر نوید بخش طلوع آینده‌ای درخشان و پرفروغ برای آن سرزمین خواهد بود.

با تاکید بر استمرار و توسعه همکاری‌ها و مناسبات راهبردی و دوستانه فی مابین نیروهای مسلح دو کشور، آمادگی‌های خود برای کمک به ارتقای توانمندیهای دفاعی، بازسازی و رفع مشکلات ناشی از جنگ گروهک‌های داعش و تروریسم تکفیری و پیامدهای آن را اعلام می‌داریم.

سلامتی و موفقیت روزافزون جنابعالی، دولت، نیروهای مسلح و ملت بزرگ سوریه را از خداوند متعال خواستارم.

سرلشکر پاسدار محمد باقری

رییس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران

کپی