اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰
با حضور رییس کمیته المپیک و سفیر ایران در ژاپن؛

بررسی و هماهنگی در اعزام کاروان ایران به توکیو

بررسی و هماهنگی در اعزام کاروان ایران به توکیو

نشست رییس کمیته ملی المپیک و کادر سرپرستی اعزامی ایران امروز شنبه با حضور سفیر ایران در ژاپن و با محوریت بررسی حضور بدون دغدغه کاروان ورزشی در بازی‌های المپیک برگزار شد.

«سیدرضا صالحی‌امیری» در دیدار با «رحمانی موحد» سفیر ایران در ژاپن اظهار داشت: از همکاری سفارت کشورمان در ژاپن طی این ۲ سال قدردانی می‌کنیم و امیدواریم کاروان ایران با خاطری آسوده به این رویداد اعزام شود.

«سیدنصرالله سجادی» سرپرست کاروان اعزامی به المپیک توکیو گزارشی در خصوص وضعیت کاروان و برنامه‌های اعزامی به این رقابت‌ها و «امیر عارف‌نیا» مسئول فرهنگی کاروان نیز گزارشی از برنامه‌های فرهنگی کاروان را مطرح کردند.

قرار شد در جلسات بعدی جزئی تر در خصوص بررسی و هماهنگی لازم در زمینه اعزام بدون دغدغه کاروان اعزامی کشورمان به المپیک توکیو و برنامه‌های فرهنگی، پرداخته شود.

پیش از این قرار بود در حاشیه بازی‌های المپیک برای اعضای کاروان ورزشی اعزامی و ایرانیان مقیم ژاپن برنامه‌های فرهنگی متنوعی در نظر گرفته شود که به دلیل شرایط  کرونایی جهان و شرایط خاص میزبان بازی‌های المپیک، سفیر ایران در ژاپن نظر کارشناسی خود را ارایه کند.

این دوره از بازی‌ها اول مردادماه ۱۴۰۰ در توکیو برگزار خواهد شد. این رویداد قرار بود سال گذشته برگزار شود که به دلیل شیوع کرونا به یکسال تعویق افتاد./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

باخ: با اطمینان به توکیو سفر کنید

کپی