اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰

بیرانوند:‌ اتفاق بزرگی با حضور باقری در تیم ملی رخ داده است

بیرانوند:‌ اتفاق بزرگی با حضور باقری در تیم ملی رخ داده است

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال می‌گوید با وجود شرایط سخت اما این تیم به جام جهانی قطر صعود خواهد کرد.

علیرضا بیرانوند در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال بیان کرد: دیروز تست کرونا دادیم و خدا را شکر تست همه بچه‌ها منفی بود. کسانی که واکسن هم نزده بودند این کار را انجام دادند و برای همین بهتر بود که امروز تمرین نکنیم و از فردا با تیم تمرینات‌مان را شروع کنیم.

وی درباره شرایط تیم ملی تاکید کرد: شرایط خوبی داریم و خدا را شکر همه بچه‌ها به تیم اضافه شدند. فکر می‌کنم امروز آخرین تمرین تیم در تهران بود و ان‌شاءالله فردا عازم کیش هستیم. امیدوارم در آنجا هم همه بچه‌ها در اختیار تیم ملی باشند و بتوانیم تمرینات خوبی انجام دهیم. از مردم نیز می‌خواهم به ما انرژی بدهند تا بتوانیم آنها را خوشحال کنیم.

دروازه‌بان تیم ملی درباره شانس تیم ملی برای صعود به جام جهانی خاطرنشان کرد: الان شرایط سختی است و مطمئناً این اتفاق برای تیم ملی رخ می دهد. من این قول را می‌دهم که بتوانیم مردم را خوشحال کنیم و از مردم خواهش می‌کنم برای ما دعا کنند و به تیم انرژی بدهند. شرایط سختی داریم و در 12 روز چهار بازی باید انجام دهیم. بچه‌ها همه سرحال و بدون مصدومیت هستند و امیدوارم موفق شویم.

بیرانوند راجع به آمادگی خودش گفت: خدا را شکر شرایط خوبی دارم و بدون مصدومیت در اختیار تیم ملی هستم. الان شرایط خوبی دارم و امیدوارم از فردا استارت بزنم و با صلاح‌دید کادر فنی بازی و به تیم ملی کمک کنم.

وی درباره حریفان ایران در مقدماتی جام جهانی اظهار کرد:ما با این تیم‌ها بازی کردیم و شرایط آنها مشخص است. البته کادر فنی به وقتش تیم‌ها را آنالیز می‌کند. هنوز جلسه‌ای برای شناسایی نقاط ضعف و قوت حریفان نداشتیم، ولی فکر می‌کنم وقت زیاد است. الان فقط تمرکزمان را گذاشتیم تا بازی‌های خوبی داشته باشیم.

بیرانوند درباره حضور کریم باقری در کادرفنی تیم ملی تاکید کرد: همه می‌دانیم اتفاق بزرگی برای تیم ملی با حضور آقا کریم رخ داده است. این اتفاق سه چهار ماه پیش هم می‌توانست رخ بدهد، ولی الان همه از حضور آقا کریم خوشحال هستیم. این موضوع می‌تواند کمک بزرگی برای تیم ملی باشد، چون آقا کریم بچه‌ها را می‌شناسد و بچه‌ها هم او را می‌شناسند./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

عزیزی‌خادم: خواسته های اسکوچیچ را اجابت کردیم

کپی