اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰

توضیح رئیسی درباره واکسیناسیون در صدا و سیما

توضیح رئیسی درباره  واکسیناسیون در صدا و سیما

علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا درباره واکسیناسیون عوامل صدا و سیما توضیحاتی ارائه داد.

 به گزارش ایسنا او درباره انتقادات مطرح شده در زمینه واکسیناسیون برخی کارکنان صدا و سیما و در عین حال زمان واکسیناسیون سایر خبرنگاران، گفت: ما واکسیناسیون خبرنگاران را حدود چهار هفته دیگر شروع می‌کنیم؛ یعنی هفته اول تیرماه، خبرنگارانی که مورد تأیید بوده و فعال هستند، برایشان واکسن تزریق می‌کنیم، این هم جزو سند ملی است، به‌طوری که ما از تیر ماه گروه در معرض خطر از جمله خبرنگاران را واکسینه خواهیم کرد.
رئیسی ادامه داد: در زمینه صدا و سیما، ما یک مصوبه در ستاد ملی مقابله با کرونا داریم مبنی بر اینکه دست‌اندرکاران انتخابات را واکسینه کنیم. این مصوبه ستاد ملی است. تعداد کارکنان صدا و سیما بسیار زیاد است، اما عده‌ای که واقعاً درگیر انتخابات هستند، تعدادی هستند که براساس مصوبه ستاد ملی قرار شد دست‌اندرکاران انتخابات را بتوانند واکسینه کنند و آن‌ها هم در این راستا واکسینه شده‌اند. اصلاً ۳۰۰۰ نفری که گفته می شود، واکسینه نشدند،  در نوبت هستند و مطمئن باشید که به نوبت واکسیناسیون تمام خبرنگاران می رسند. این بحث‌ها به این دلیل است که اکنون واکسن کم است. همه افراد باید واکسینه شوند و حتماً به مرحله‌ای می‌رسیم که همه واکسینه شوند و کشور ایمن شود.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا  درباره اینکه برخی مجریان برنامه‌های کودک و ... واکسن تزریق کرده‌اند، گفت: صدا و سیما خودش هم یک مرکز بهداشت و درمان دارد که آن‌ها لیست دادند و براساس آن اتفاق افتاد، گاهی هم می‌شود مانند برخی تخلفات در یک شهرداری‌ که فردی لباس پاکبان می‌پوشد و واکسن تزریق می کند؛ که البته اگر چنین کاری انجام شده باشد، کار درستی نبوده است.
کپی