اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

نوبخت: فدراسیون قایقرانی نیاز به حمایت بیشتر دارد

نوبخت: فدراسیون قایقرانی نیاز به حمایت بیشتر دارد

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: فدراسیون قایقرانی به عنوان یکی از پرمدال‌ترین رشته‌های ورزشی نیاز به حمایت بیشتر دارد.

 محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ظهر امروز(چهارشنبه) در دفتر کاری خود میزبان علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی بود.

در این دیدار که پس از دعوت نوبخت از رئیس فدراسیون قایقرانی در جلسه روسای فدراسیون‌های المپیکی با رئیس سازمان برنامه و بودجه صورت گرفت، دستور حمایت از فدراسیون قایقرانی به عنوان یک فدراسیون المپیکی در ابعاد مختلف صادر شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه پس از درخواست رئیس فدراسیون قایقرانی در خصوص استخدام قهرمان آسیا و ملی‌پوش روئینگ ایران، در خصوص استخدام بهمن نصیری قول مساعد داد. سهرابیان در این دیدار گزارش مفصلی از برنامه‌های فدراسیون قایقرانی ارائه کرد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه در این دیدار با اعلام حمایت از فدراسیون‌های برنامه‌محور گفت: رویکرد ما در تخصیص بودجه، حمایت از ارگان‌هایی است که همراه با برنامه در جهت توسعه قدم برمی‌دارند.

نوبخت همچنین در این دیدار اظهار کرد: فدراسیون قایقرانی به عنوان یکی از پرمدال‌ترین رشته‌های ورزشی نیاز به حمایت بیشتر دارد و حتما دولت در راستای توسعه این رشته در کشور و نهایتا افتخارآفرینی برای میهن، هر اقدامی که لازم باشد انجام خواهد داد. حتما با حمایت‌ بیشتر، قایقرانی مسیر پیشرفت خود را با سرعت بیشتری طی خواهد کرد.

علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی نیز گفت: خانواده قایقران قدر حمایت‌ها را می‌داند و به عنوان یک رشته پرمدال در راستای پرآوازه کردن نام ایران عزیز در میادین قدم برخواهد داشت. برنامه‌های راهبردی و بلندمدتی در فدراسیون قایقرانی ایران داریم که با همراهی هیات‌های استانی در سراسر کشور و حمایت مسئولان، در آینده نزدیک شاهد افتخارات فراوانی در این رشته برای میهن عزیزمان خواهیم بود./ ایرنا

کپی