اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

چرا بازیگرخوش رکاب ترجیح می‌دهد بیکار باشد؟

چرا بازیگرخوش رکاب ترجیح می‌دهد بیکار باشد؟

محمد کاسبی بازیگر سریال «سر دلبران» گفت: طبیعتا همه ما نگران سلامتی خود و خانواده خودمان هستیم اما از سویی نمی توان تولیدات را تعطیل کرد زیرا قشر بزرگی از خانواده سینما و تلویزیون هم اکنون از این راه امرار معاش می کنند.

محمد کاسبی درباره وضعیت فعلی تولیدات با وجود شرایط بیماری کرونا گفت: طبیعتا همه ما نگران سلامتی خود و خانواده خودمان هستیم اما از سویی نمی توان تولیدات را تعطیل کرد زیرا قشر بزرگی از خانواده سینما و تلویزیون هم اکنون از این راه امرار معاش می کنند.

وی در همین راستا ادامه داد: در ابتدا این را بگویم که ما باید از هنرمندان حمایت کنیم، اگر می خواهیم تولید متوقف شود باید جایگزینی برای درآمدزایی عوامل سینما و تلویزیون داشته باشیم، نمی توان از همه انتظار داشت تا در خانه بمانند زیرا هیچکس حمایتی از این قشر نمی کند و این خودشان هستند که باید گلیمشان را از آب بیرون بکشند.

کاسبی کم کاری خود در سالهای گذشته را به دلیل وسواس خود در انتخاب نقش اعلام کرد و افزود: دلیل وسواس من برای انتخاب نقش کاملا شخصی است، همیشه گزیده کار بوده‌ام و به همین دلیل دوستان می‌دانند که برای چه نقش‌هایی به من فکر کنند زیرا هر نقشی را در هر اثری بازی نمی‌کنم و البته که از این انتخاب خوشحالم.

این بازیگر پیشسکوت سینما و تلویزیون ادامه داد: طی دو سال و نیم بیکاری چند اثر سینما، چندین سریال و تله فیلم را نپذیرفته‌ام، بعدها که آن آثار را دیدم به خودم گفتم که اشتباه نکرده‌ام و از اینکه در آن آثار بازی نکردم راضی هستم، کار برای بازیگر دو جنبه مالی و روحی دارد، هر بازیگری برای پذیرش و یا عدم پذیرش نقش منطق شخصی خود را دارد و برای من هم ارزش و اعتبار نقش بسیار مهم است.

وی با اشاره به اهمیت نقش برای حضور در آثار تصویری اذعان کرد: واقعیت امر ترجیح من بیکاری است به جای اینکه در هر اثری بازی کنم زیرا حوصله بازی در آثار ضعیف و کم کیفیت را ندارم.

کاسبی با اشاره به دلیل دلیل کم کاری خود طی سالهای گذشته خاطرنشان کرد: واقعیت اینکه پیشنهادات نسبت به گذشته خیلی کمتر شده است، برخی مواقع هم اگر پیشنهادی باشد مورد پسند من قرار نگرفته و ترجیح داده‌ام که در آن کار بازی نکنم. البته من همیشه در زندگی امیدوار بوده و توکلم به خدا است و همچنان به آینده امیدوارم./میزان

بیشتر بخوانید

چرا بازیگر خوش رکاب کار با ده نمکی را دوست دارد

کپی