اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰

توضیحات معاون باشگاه درباره تجمع هواداران پرسپولیس در کمیته اخلاق

توضیحات معاون باشگاه درباره تجمع هواداران پرسپولیس در کمیته اخلاق

معاون باشگاه پرسپولیس با حضور در جلسه کمیته اخلاق توضیحاتی درباره تجمع هواداران این تیم مقابل ساختمان فدراسیون فوتبال ارائه کرد.

باشگاه پرسپولیس در هفته های اخیر دیدارهای جنجالی را مقابل سپاهان و استقلال برگزار کرد که در نهایت کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احکام سنگینی را علیه این باشگاه و بازیکنانش صادر کرد.

پس از صدور حکم کمیته انضباطی روز گذشته تعدادی از هواداران پرسپولیس مقابل ساختمان فدراسیون فوتبال تجمع کرده و در حمایت از این تیم علیه شهاب الدین عزیزی خادم و فدراسیون شعار دادند.

بلافاصله پس از این اتفاقات کمیته اخلاق ابراهیم شکوری، معاون باشگاه پرسپولیس را احضار کرده و در جلسه ای که امروز برگزار شد، درباره تجمع روز گذشته و برخی مطالبی که به تازگی در صفحات مجازی منتشر شده توضیح خواست.

این در شرایطی است که پرسپولیسی ها در روزهای اخیر به احکامی که علیه این تیم صادر شده اعتراض شدیدی داشته اند و احضار شکوری درست یک روز پس از تجمع هواداران مقابل ساختمان فدراسیون و پیش از بازی حساس با ذوب آهن سبب تعجب این باشگاه شده است.

شکوری که قصد داشت برای پیگیری امور تیم پرسپولیس در اصفهان با کاروان این تیم راهی سفر شود به دلیل برگزاری جلسه عصرگاهی در کمیته اخلاق نتوانست با تیمش به اصفهان برود./ فارس

بیشتر بخوانید:

شعار تند پرسپولیسی‌ها: «فدراسیون آبی، خادم استقلالی»/ حضور بانوان در جمع هواداران+ تصویر

برگزاری آخرین تمرین پرسپولیس قبل بازی با ذوب آهن/ وضعیت مصدومان فردا مشخص می شود

کپی