اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰

فرمانده نیروی زمینی ارتش:

امروز نیروی زمینی ارتش یک نیروی همدل و هم‌افزا در تمامی حوزه‌ها است

امروز نیروی زمینی ارتش یک نیروی همدل و هم‌افزا در تمامی حوزه‌ها است

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز نیروی زمینی ارتش در راستای اجرایی کردن رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا یک نیروی همدل و هم افزا در تمامی عرصه ها به ویژه در تولید امنیت و ارتقاء آمادگی رزمی است.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرتیپ کیومرث حیدری روز یکشنبه در همایش تجلیل از مدیران برتر و پنجمین جشنواره  اجرایی کردن منویات فرمانده معظم کل قوا در نزاجا، گفت: اصول فرماندهی در نیروی زمینی بر سه اصل ولایت مداری، عدالت محوری  و شایسته سالاری بنا شده است، ولایت مداری یعنی ما در نیروی زمینی ارتش تمام طرح ها و  برنامه ها را در راستای مطالبات و مبنای منویات مقام معظم رهبری انجام می‌دهیم.

وی افزود: اشراف از جمله مهمترین برنامه ها و بخشی از منویات ولی امر مسلمین جهان است. باید همانند فروع دین به این مولفه مهم در نیروی زمینی ارتش نگاه ویژه داشت.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه مدیران باید به این موضوع که امروز مورد تقدیر و تجلیل واقع شده‌اند قانع نباشند تصریح کرد: قطعا از امروز مسئولیت شما در حوزه فعالیت‌ها افزایش می یابد و باید تلاش بیشتری را در راستای تحقق  منویات مقام معظم رهبری در سطح نیروی زمینی ارتش داشته باشید و همچنین تجربیات خود را در اختیار جوانان و زیر مجموعه خود قرار دهید.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری با بیان اینکه نیروی زمینی ارتش در اوج آمادگی رزمی و توان دفاعی قرار دارد تاکید کرد: امروز به جهت تلاش های بی نظیر تمامی فرماندهان و کارکنان، نیروی زمینی ارتش درحال  حاضر  یک نیروی همدل و هم افزا در تمامی حوزه ها بویژه در تحقق امنیت و توان رزمی و آمادگی دفاعی است./ایرنا

کپی