اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

رمزگشایی از 100 فقره سرقت سیم برق

رمزگشایی از  100 فقره سرقت سیم برق

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: با دستگیری 3 سارق و یک مالخر در شهرستان "زرند" یک باند سرقت سیم های شبکه هوایی برق منهدم و100 فقره سرقت کشف شد.

سردار "عبدالرضا ناظری"  اظهار داشت: در پی وقوع سرقت های متعدد سیم های شبکه هوایی برق در سطح شهر "زرند" بررسی موضوع در دستور ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در این رابطه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی شیوه و شگرد سارقان، سرنخ هایی از اعضای یک باند سرقت را به دست آوردند و بلافاصله ضمن هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی و منسجم 3 نفر از اعضای این باند را به همراه یک مالخر در مخفیگاهشان دستگیر و 2دستگاه خودروی پژو 405 و یک دستگاه وانت پیکان متعلق به آنان را توقیف کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به کشف یک تن سیم برق مسروقه از مخفیگاه متهمان بیان داشت: سارقان در روند تحقیقات پلیسی و پس از رویارویی با ادله موجود به 100 فقره سرقت سیم های شبکه هوایی برق در سطح شهرستان های "زرند، راور، رفسنجان، سیرجان، بم و کرمان" اعتراف کردند که از سوی پلیس بازسازی صحنه 50 فقره از این سرقت ها انجام و اموال مسروقه تحویل نماینده حقوقی شرکت برق شده است.

سردار ناظری در پایان خاطر نشان کرد: دستگیری همدستان و دیگر اعضای این باند در دستور کار پلیس قرار دارد.#پلیس

کپی