اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰

رهایی گروگان در کمتر از 2 ساعت

رهایی گروگان در کمتر از 2 ساعت

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای یک باند آدم ربایی که فردی 55 ساله را ربوده بودند در کم تر از 2 ساعت خبر داد.

سرهنگ "محمدرضا هاشمی فر"بیان داشت: پس از اعلام یک مورد آدم ربایی در شهرستان "کاشان" بلافاصله گروهی مجرب از ماموران پلیس آگاهی و امنیت عمومی این فرماندهی وارد عمل شدند.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد فردی 55 ساله توسط 3 نفر با تهدید سلاح سرد و به وسیله یک سواری پراید ربوده شده است.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان ادامه داد: با اقدامات تخصصی انجام شده مشخص شد این افراد در محور "کاشان-نطنز" در حال تردد هستند که با همکاری ماموران شهرستان نطنز خودروی آنها شناسایی و متوقف شد.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در این خصوص 3 آدرم ربا که 2 نفر از آنها مرد و دیگری زن بود دستگیر و انگیزه خود را نیز اختلاف با فرد ربوده شده اعلام کردند.

سرهنگ هاشمی فر با اشاره به اینکه فرد ربوده شده آزاد و به آغوش خانواده بازگشت تصریح کرد: در این خصوص پرونده ای تشکیل و همه متهمان برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: پلیس اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی آسایش شهروندان را برهم زنند و در صورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع و قانونی می شود.#پلیس

کپی