اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

«مردم معمولی» با وعده اعمال تغییرات اساسی از دسترس خارج شد

«مردم معمولی» با وعده اعمال تغییرات اساسی از دسترس خارج شد

فرهنگی/ سریال «مردم معمولی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رامبد جوان یکی از سریال‌های طنز شبکه نمایش خانگی است که در کنار «دراکولا»ی مهران مدیری به لحاظ کیفی با واکنش منفی مواجه شد؛ در این میان سریال تازه رامبد جوان که 6 قسمت از آن منتشر شده بیش از سریال مهران مدیری با انتقاد تند و تیز همراه بود؛ هم مخاطبان در صفحات اینستاگرام و فضای مجازی واکنشی منتقدانه داشتند و هم منتقدان سینمایی نقدهایی جدی بر این سریال نوشتند.

این نگاه نقادانه مؤثر واقع شد و در اقدامی غیرمعمول به دلیل آنچه «شیوه جدید روایت و رویکرد تعاملی با مخاطبان» عنوان شده قرار است پخش «مردم معمولی» برای مدتی متوقف شود و از هفته دوم خرداد در فضایی متفاوت از سر گرفته شود.
در همین راستا 6 قسمت ابتدایی سریال از دسترس مخاطبان پلتفرم فیلیمو خارج شده و آن طور که روابط عمومی سریال وعده داده قسمت هفتم با تغییرات گسترده و رویکرد جدید در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت، اگرچه اقدام سازندگان سریال در بهره بردن از بازخوردها و پذیرش خطا و اصلاح آن رخدادی مثبت تلقی شد اما در عین حال انتقاداتی بر هدر رفتن سرمایه و بودجه و دستمزد نیز مطرح شد. سریال کمدی «مردم معمولی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رامبد جوان قرار است از شنبه، ۸ خرداد با تغییر در زمان پخش، روزهای شنبه و پنجشنبه به صورت اختصاصی از فیلیمو پخش شود.
 رامبد جوان، آتیلا پسیانی، شبنم مقدمی، لیلی رشیدی، کمند امیرسلیمانی، خاطره اسدی، الناز حبیبی، امیر نوروزی، خسرو پسیانی و شادی کرم رودی بازیگران این سریال هستند.

کپی