اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۳ تیر ۱۴۰۰

بررسی عملکرد لژیونرهای باشگاه قطر در روزنامه الرایه؛ از جدایی زودهنگام کریمی تا جذب بشارِ ایرانی!

بررسی عملکرد لژیونرهای باشگاه قطر در روزنامه الرایه؛ از جدایی زودهنگام کریمی تا جذب بشارِ ایرانی!

روزنامه الرایه قطر در شماره امروز به بررسی عملکرد تیم فوتبال قطر در رقابت‌های لیگ ستارگان همچنین تغییرات فهرست بازیکنان خارجی این تیم پرداخت.

به گزارش روزنامه الرایه، تیم فوتبال قطر اس سی فصل 21-2020 لیگ ستارگان را در جایگاهی به اتمام رساند که به نسبت پنج فصل اخیر برای این تیم بی‌نظیر بود و بر خلاف سال‌هایی که در پله‌های انتهایی جدول بود این بار توانست خودش را به سهمیه آسیایی و تیم‌های بالای جدول نزدیک کند.

در گزارش الوطن آمده است: زردپوشان در این فصل از هفت بازیکن خارجی استفاده کردند. مهدی برحمه مراکشی، آلخاندروی اسپانیایی، آنتونی کوبوتی نیجریه‌ای و علی کریمی ایرانی به همراه یوسف بلایلی مراکشی. در ماه ژانویه علی کریمی از جمع قطری‌ها جدا شد و به الدحیل پیوست و این باشگاه به‌عنوان گزینه جانشین او به سراغ بشار رسن بازیکن ایرانی رفت!

همچنین در تیم قطر اس سی کریستیان سیبایوس جانشین آلخاندور شد. این تغییرات و جذب بازیکنان خارجی موجب تقویت تیم قطر شد و برگ برنده کادر فنی این تیم در مسابقات به شمار می‌رفت. نکته جالب توجه در گزارش روزنامه الریانه اشتباه عجیب روزنامه قطری است که بشار رسن هافبک عراقی سابق پرسپولیس را به‌عنوان بازیکن ایرانی جانشین علی کریمی در تیم قطر اس سی معرفی کرده است./ تسنیم

کپی