اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

۶۰۰ کیلو مواد مخدر در آب‌های خلیج‌فارس کشف شد

۶۰۰ کیلو مواد مخدر در آب‌های خلیج‌فارس کشف شد

فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناور باند حرفه‌ای توزیع مواد مخدر در خلیج فارس خبر داد که حامل ۶۰۰ کیلوگرم تریاک در حوزه آب‌های کنگان بود.

 سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مأموران مرزبانی موفق شدند با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی یک فروند شناور باند حرفه‌ای توزیع مواد مخدر که حامل ۶۰۰ کیلوگرم تریاک بود در حوزه آب‌های کنگان، توقیف نمایند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر افزود: در این عملیات که با عملیات و اقدامات دقیق دریابانی همراه بود از ورود این مواد به ساحل و کشور جلوگیری شد که در این راستا یک شناور که اقدام به حمل این مواد نموده بودند به همراه ۲۰۰ لیتر سوخت توقیف و یک نفر متهم نیز شناسایی شد.

رضایی نژاد در ادامه بیان داشت: مردم ولایت‌مدار استان بوشهر که خود مرزبانان واقعی آب‌های خلیج‌فارس هستند با همکاری و تعامل خوب و سازنده با دریابانان این استان، همواره خواهان امنیت پایدار و برخورد با قاچاقچیان و مخلان نظم اقتصادی کشور هستند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر ضمن تقدیر و تشکر از همکاری خوب فرماندهی مرزبانی استان هرمزگان و همچنین مرزنشینان و دیگر نیروهای امنیتی و اطلاعاتی خاطرنشان کرد: کارکنان فرماندهی مرزبانی استان با تمام توان در مقابله با هرگونه ناامنی و قاچاق، برخورد قاطع خواهند کرد./فارس

کپی