اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

سارق سابقه‌دار با ۶ فقره سرقت در سقز دستگیر شد

سارق سابقه‌دار با ۶ فقره سرقت در سقز دستگیر شد

فرمانده انتظامی سقز گفت: ماموران پلیس کلانتری ۱۲ شهرستان سقز، موفق به شناسایی و دستگیری سارق حرفه‌ای اماکن خصوصی و کشف ۶ فقره سرقت شدند.

سرهنگ صیدعلی صفری اظهار داشت: با به دست آمدن اطلاعاتی از یک سارق سابقه دار توسط ماموران  پلیس کلانتری ۱۲، موضوع در دستور کار آنان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: ماموران پلیس، تحقیقات خود را شروع و موفق به شناسایی مخفیگاه سارق شدند و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.

سرهنگ صفری یادآور شد: متهم که در ابتدا منکر هرگونه سرقتی بود هنگامیکه با مستندات موجود در پرونده روبرو شد، چاره ای جز اعتراف نداشت و به ۶ فقره انواع سرقت اماکن خصوصی در شهر سقز اعتراف کرد.

وی با اشاره به کشف اموال مسروقه از مخفیگاه متهم افزود: پس از تکمیل مراحل پرونده و مجوز مقام قضایی  همه اموال مکشوفه تحویل مالباختگان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان سقز به شهروندان سقزی توصیه کرد، هنگام خروج از منزل از قفل‌ها و موارد ایمنی مطمئن شوند و حتی الامکان خودرو سواری را در پارکینگ های مطمئن پارک کرده و از رها کردن وسایل و مدارک در داخل خودرو خودداری کنند.

سقز با بیش از ۲۲۶ هزار نفر جمعیت دومین شهرستان پر جمعیت استان کردستان است که در ۱۹۰ کیلومتری شمال سنندج مرکز این استان قرار دارد./ایرنا

کپی