اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

ناظم الشریعه: باقی مانده پاداش تیم ملی فوتسال بزودی پرداخت می‌شود

ناظم الشریعه: باقی مانده پاداش تیم ملی فوتسال بزودی پرداخت می‌شود

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: باقی مانده پاداش کادر فنی و ملی پوشان این تیم پیش از شروع اردوی جدید پرداخت خواهد شد.

«محمد ناظم الشریعه» که تیمش را برای شرکت درمسابقات جهانی ۲۰۲۱ لیتوانی آماده می کند با بیان این مطلب، افزود:‌ یکی از مهم ترین دغدغه‌های کادر فنی برنامه آماده سازی بازیکنان پیش از شروع رقابت های جهانی است که در جلسه با مسوولان فدراسیون این موضوع مطرح و دستورات لازم به منظور تسهیل اجرایی شدن برنامه های کادر فنی صادر شد.

وی اضافه کرد: در تازه ترین جلسه ای که با مسوولان فدراسیون داشتیم «شهاب الدین عزیزی خادم» رییس فدراسیون نیز شرکت داشتند و مسایل خرد و کلان فوتسال در حضور رییس فدراسیون  آنالیز و بررسی کردیم.

به گفته وی در این جلسه همچنین تمامی مسایل مرتبط با تیم ملی فوتسال با توجه به اهمیت، اولویت بندی و در دستور کار قرار گرفت.

وی درخصوص قراردادهای کادرفنی تیم ملی فوتسال نیز عنوان کرد: رییس فدراسیون معتقد به عقد قرارداد چهار ساله است. ما جزییات این موضوع را به سرپرست کمیته فوتسال سپردیم تا پس از بررسی نهایی مفاد قرارداد پیشنهادی را تهیه و برای تایید به جلسه هیات رییسه فدراسیون ارجاع کنند.

سرمربی تیم ملی فوتسال درباره موضوع پاداش ملی پوشان که مدت هاست مغفول مانده نیز گفت:‌ پرداخت پاداش باقیمانده تیم ملی فوتسال یکی دیگر از مسایلی بود که در جلسه با رییس فدراسیون مطرح و مجوز پرداخت آن تا پیش از آغاز اردوی بعدی این تیم گرفته شد.

ناظم‌الشریعه درباره ایجاد ستاد ویژه فوتسال در فدراسیون فوتبال،اظهار داشت:. با توجه به تجربه‌ و باز خوردهایی خوبی که در سال ۲۰۱۸ دراین خصوص داشتیم پیشنهاد تشکیل دوباره ستاد حمایتی از تیم ملی فوتسال را ارائه کردیم تا درآستانه آغازمسابقات جام جهانی، تنها دغدغه کادرفنی تمرکز بر روی کارهای فنی بازیکنان باشد و سایر امور مربوط به این تیم با همکاری اعضای این ستاد صورت پذیرد.

ناظم‌الشریعه درباره دعوت از بازیکنان جوان به تیم ملی و برداشت هایی که برخی از رسانه ها در این خصوص داشتند نیز تصریح کرد:‌ بازیکنان جوانی که در لیگ حضور دارند از یکسال گذشته به اردوهای تیم ملی دعوت شدند و همگی زیر نظر کادرفنی هستند. بسیاری از بازیکنانی که بابت دعوت نشدن به تیم ملی از آنها نامبرده شده است نیز  اتفاقا در اردوی تیم ملی حاضر شدند. متاسفانه از اظهار نظر صورت گرفته برداشت نادرستی شده است؛ هدف من دعوت از بازیکنان جوان به اردوی تیم ملی است که این امر همانطور که عنوان کردم صورت گرفته است./ ایرنا

کپی