اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

کلمات کلیدی

ام‌باپه: بنزما کمک زیادی به ما خواهد کرد

ام‌باپه: بنزما کمک زیادی به ما خواهد کرد

مهاجم تیم ملی فوتبال فرانسه از بازگشت بنزما به تیم ملی خوشحال است و تاکید کرد که این بازیکن کمک زیادی به تیم خواهد کرد.

 به نقل از اکیپ، دیدیه دشان در فهرست فرانسه برای یورو ۲۰۲۰ نام کریم بنزما را قرار داد تا این بازیکن بعد از ۵ سال دوباره پیراهن تیم ملی فرانسه را بر تن کند.

ام‌باپه در واکنش به بازگشت بنزما به تیم ملی گفت: من از بازگشت بنزما بسیار خوشحال هستم. مدت‌ها پیش گفتم که دوست دارم در کنار بازیکنان بزرگ بازی کنم. بنزما یکی از بهترین ها است. اکنون بازیکنان زیادی در جهان وجود ندارند که بهتر از بنزما باشند.

او ادامه داد: بنزما ۱۰ سال است که در تیم بزرگ رئال مادرید بازی می کند. او تجربه بالایی دارد و می داند در بازی های بزرگ چگونه فشار را تحمل کند. بدون شک او کمک زیادی به ما خواهد کرد. بنزما یک بازیکن با استعداد و بزرگ است. بازی کردن در کنار  بازیکنان بزرگ راحت است و من خیلی زود با بنزما هماهنگ خواهم شد.

پاری سن ژرمن با شکست موناکو قهرمان جام حذفی فرانسه شد. ام باپه در واکنش به قهرمانی تیمش گفت: وقتی در تیم بزرگی مثل پاری سن ژرمن بازی می کنید هر جامی اهمیت پیدا خواهد کرد. ما باشگاه جوانی هستیم و می خواهیم به تاریخ سازی خود ادامه دهیم.

او در واکنش به جدایی از پاری سن ژرمن گفت: فعلا اجازه بدهید که از این لحظات لذت ببریم. نگاه کنید، همه خوشحال هستند و این بسیار مهم است./ ایسنا

کپی