اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

کشف بیش از ۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در ملایر

کشف بیش از ۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در ملایر

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف ۲ هزار و ۸۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق از یک دستگاه خودروی وانت نیسان توسط ماموران پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.

محمدباقر سلگی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: ماموران مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی مستقر در ایست و بازرسی حرم آباد شهرستان ملایر، به یک دستگاه خودروی وانت نیسان مشکوک شده و با هماهنگی دستگاه قضائی آن را برای بررسی دقیق تر متوقف کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو، ۲ هزار و ۸۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق کشف و یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد گفت: عزم پلیس ملایر برای مبارزه با قاچاقچیان سوخت و فرآورده‌های نفتی جدی است.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف کولر گازی و لاستیک قاچاق در دو ماموریت در این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی حین کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به شهرستان، به یک دستگاه خودروی کامیون مشکوک شده و با هماهنگی دستگاه قضایی آن را برای بررسی دقیق‌تر متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این کامیون، پنج دستگاه کولر گازی و ۶ دستگاه پنل کولر خارجی قاچاق که ارزش آن‌ها توسط کارشناسان یک میلیارد ریال برآورد شده، کشف و یک متهم در این خصوص با تشکیل تحویل مرجع قضائی شد.

سلگی بیان کرد: در ماموریت دیگری ماموران مبارزه با جرایم اقتصادی مستقر در ایست و بازرسی حرم‌آباد در بازرسی از یک دستگاه خودرو وانت نیسان، ۱۰ حلقه لاستیک خودروی خارجی و قاچاق که ارزش آن ها برابر نظر کارشناسان ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده را  کشف کردند و یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده تحویل مرجع قانونی شد.

وی در پایان سخنانش در خاتمه تصریح کرد: مبارزه با قاچاقچیان کالا با جدیت، هوشمندی و توانمندی هر چه تمام‌تر ماموران پلیس آگاهی در دستور کار قرار دارد.

کپی