اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

پایان رقابت های کشتی فرنگی جام تختی با معرفی نفرات برتر/ شکست عبدولی مقابل نوربخش

پایان رقابت های کشتی فرنگی جام تختی با معرفی نفرات برتر/ شکست عبدولی مقابل نوربخش

در پایان رقابت‌های کشتی فرنگی جام تختی، اسامی نفرات برتر این مسابقات مشخص شد.

 چهل و یکمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی جام تختی از ساعت ۱۰ صبح امروز در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران آغاز و امشب با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

اسامی نفرات برتر این رقابت ها و نتایج رقابت‌های برگزار شده به شرح زیر است:

رده‌بندی نفرات برتر به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: ۱- سجاد عباس پور ۲- محمدهادی شعبانی ۳- محمد حسینوند پناهی و احمدرضا ناصرپور ۵- مهرگان جهانگیری و محمد دانیالی ۷- محمدعلی بزی ۸- مهدی جواهری ۹- محمد کریمی نیا ۱۰- محمد کرمی
۶۰ کیلوگرم: ۱- مهرداد مردانی ۲- امید آرامی ۳- امیرمحمد یارمحمدزهی ۳- پویا ناصرپور ۵- علیرضا کارگر و عارف محمدی ۷- امیرحسین خوانساری ۸-  کوتوبک عبدی کریم اولو (قرقیزستان) ۹- محمد جانقلی ۱۰- مسیب اکبری
۶۳ کیلوگرم: ۱- محمد نوربخش ۲- سامان عبدولی ۳- آرمین محب ثابت و رضا مردی ۵- ارمک کانیبک اولو (قرقیزستان) و حسین عباسی ۷- رضا عباسی ۸- سعید رحیمی ۹- امین جبالی فر ۱۰- محمدرضا رضاپور فتح
۶۷ کیلوگرم: ۱- محمد الیاسی ۲- محمدجواد رضایی ۳- سعید ارجمندی و امین بذرگر ۵- کرامت عبدولی و علی ذکایی مهر ۷- مهدی یاری فرد ۸- شاهین بداغی ۹- امیرمهدی عسگری ۱۰- وحید میرفتح الهی
۷۲ کیلوگرم: ۱- محمدرضا مختاری ۲- ابوالفضل زینتی رفاه ۳- محمد غلامی و علی ارسلان ۵- سعید شاهرخی و امیرحسین حاجی پور ۷- اشکان سعادتی فر ۸- عرفان سعادتی فر ۹- محمدرضا رستمی ۱۰- میلاد ندائی
۷۷ کیلوگرم: ۱- پرهام قنبری ۲- علیرضا مهمدی ۳- محمد آذرم دخت و عارف حبیب الهی ۵- حمیدرضا جعفری ۶- برومند اصلان ۷- علی اسکو ۸- مهران داداشی ۹- آکیلبک تالانتبکوف (قرقیزستان) ۱۰- علی نوروزی
۸۲ کیلوگرم: ۱- رسول گرمسیری ۲- یاسین یزدی ۳- مهران سعادتی فر و محمدحسین محمودی ۵- محمدحسین جلالی و سامان نجم سهیلی ۷- جمال اسماعیلی ۸- شاهین شریعتی ۹- عباس مهدی زاده ۱۰- مهدی محمدزاده
۸۷ کیلوگرم: ۱- رامین طاهری ۲- یوسف قادریان ۳- سامان عزیزی و آرشام بهرام زاده ۵- مهدی ابراهیمی و بهزاد نقیب ۷- حمید شکوهی ۸- حمیدرضا بادکان ۹- علی عابدی درزی ۱۰- میلاد خسروی
۹۷ کیلوگرم: ۱- مهدی فلاح ۲- آرمان علیزاده ۳- محمد یگانه و مرتضی القوسی ۵- داود فلاحی و وحید دادخواه ۷- وحید نامداری ۸- حامد عبدولی ۹- امیرحسین کریمی ۱۰- محمد نصرتی
۱۳۰ کیلوگرم: ۱- بهنام مهدی زاده ۲- پارسا نظری ۳- مهدی زودآشنا و امیرمحمد بیات ۵- نوید پارسایی و سعید حسین پور ۷- مسعود میرزائیان ۸- حسن قربانی ۹- علیرضا شربیان ۱۰- آرمان نظری

نتایج مسابقات برگزارشده به شرح زیر است:

فینال:
۵۵ کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده ۱۲ - محمدهادی شعبانی ۱
۶۰ کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده ۵ - امید آرامی ۲
۶۳ کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده ۵ - سامان عبدولی ۱
۶۷ کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده  ۱- محمدجواد رضایی ۱
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده ۹ - ابوالفضل زینتی رفاه صفر
۷۷ کیلوگرم: پرهام قنبری، برنده ۸ – علیرضا مهمدی صفر
۸۲ کیلوگرم: رسول گرمسیری، برنده ۱۱ - یاسین یزدی صفر
۸۷ کیلوگرم: رامین طاهری، برنده ۵ - یوسف قادریان  ۱
۹۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، ۳ برنده (ضربه فنی) – آرمان علیزاده صفر
۱۳۰ کیلوگرم: بهنام مهدی زاده، برنده  ۳- پارسا نظری ۲

دیدارهای رده‌بندی:
۵۵ کیلوگرم:
احمدرضا ناصرپور، برنده ۱۴ - محمد دانیالی ۵
محمد حسینوند پناهی، برنده ۵ - مهرگان جهانگیری ۴
۶۰ کیلوگرم:
پویا ناصرپور، برنده – عارف محمدی (حاضر نشد)
امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده ۹ - علیرضا کارگر ۸
۶۳ کیلوگرم:
رضا مردی، برنده ۱۱ – حسین عباسی ۶
آرمین محب ثابت، برنده ۷ - ارمک کانیبک اولو (قرقیزستان) صفر
۶۷ کیلوگرم:
امین بذرگر، برنده ۹ – علی ذکایی مهر ۱
سعید ارجمندی، برنده ۸ (ضربه فنی) - کرامت عبدلی صفر
۷۲ کیلوگرم:
علی ارسلان، برنده - امیرحسین حاجی پور (شرکت نکرد)
محمد غلامی، برنده ۹ - سعید شاهرخی ۴
۷۷ کیلوگرم:
عارف حبیب الهی، برنده ۱۰- حمیدرضا جعفری ۱
محمد آذرم دخت، برنده - عظیم گرمسیری (شرکت نکرد)
۸۲ کیلوگرم:
محمدحسین محمودی، برنده ۷- سامان نجم سهیلی ۴
مهران سعادتی فر، برنده ۸ - محمدحسین جلالی صفر
۸۷ کیلوگرم:
آرشام بهرام زاده، برنده ۵ - بهزاد نقیب ۲
سامان عزیزی، برنده ۶ - مهدی ابراهیمی ۲
۹۷ کیلوگرم:
مرتضی القوسی، برنده ۶- وحید دادخواه صفر
محمد یگانه، برنده ۷- داود فلاحی ۶
۱۳۰ کیلوگرم:
امیرمحمد بیات، برنده ۹ - سعید حسین پور ۳
مهدی زودآشنا، برنده ۹- نوید پارسایی صفر


نتایج مسابقات شانس مجدد:
۵۵ کیلوگرم:
مهرگان جهانگیری ۹- مهیار چراغی صفر
محمد دانیالی، برنده - رضا خدری (حاضر نشد)
۶۰ کیلوگرم:
پویا ناصرپور، برنده ۶- عبدی کریم کوتوبک اولو (قرقیزستان) ۴
امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده ۱۲- محمد جانقلی ۴
۶۳ کیلوگرم:
ارمک کانیبک اولو (قرقیزستان) برنده ۱۶- محمدرضا رضا پور فتح ۴
رضا مردی، برنده ۹- علی گوران صفر
۶۷ کیلوگرم:
امین بذرگر، برنده – بهرام معروف خانی (حاضر نشد)
سعید ارجمندی، برنده ۹- سجاد ایمن طلب صفر
۷۲ کیلوگرم:
امیرحسین حاجی پور، برنده ۷- اشکان سعادتی فر ۳
محمد غلامی، برنده ۳ (ضربه فنی) رضا ساکی ۴
۷۷ کیلوگرم:
عارف حبیب الهی، برنده ۷- علی نوروزی ۵
محمد آذرم دخت، برنده ۸- امین امیریان صفر
عارف حبیب الهی، برنده- برومند اصلان (شرکت نکرد)
۸۲ کیلوگرم:
سامان نجم سهیلی، برنده ۷- عباس مهدی زاده ۱
مهران سعادتی فر، برنده ۸- شاهین شریعتی صفر
۸۷ کیلوگرم:
آرشام بهرام زاده، برنده ۱۰- حمید شکوهی ۲
۹۷ کیلوگرم:
مرتضی القوسی، برنده ۴- وحید نامداری ۱
۱۳۰ کیلوگرم:
امیرمحمد بیات، برنده ۸- محمد سروش رنجبر صفر


نتایج مسابقات نیمه نهایی:
۵۵ کیلوگرم:
محمدهادی شعبانی، برنده ۹ – احمدرضا ناصرپور ۸
سجاد عباس پور، برنده ۸- محمد حسینوند پناهی صفر
۶۰ کیلوگرم:
امید آرامی، برنده ۸ - علیرضا کارگر صفر
مهرداد مردانی، برنده ۹ - عارف محمدی ۲
۶۳ کیلوگرم:
محمد نوربخش، برنده ۸ (ضربه فنی) - آرمین محب ثابت ۱
سامان عبدولی، برنده ۸ - حسین عباسی صفر
۶۷ کیلوگرم:
محمدجواد رضایی ، برنده ۳ کرامت عبدولی ۱
محمد الیاسی، برنده ۵ علی ذکایی مهر ۴
۷۲ کیلوگرم:
ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۸ - سعید شاهرخی ۲
محمدرضا مختاری، برنده ۹- علی ارسلان صفر
۷۷ کیلوگرم:
پرهام قنبری، برنده ۵ (ضربه فنی) - عظیم گرمسیری ۲
علیرضا مهمدی، برنده ۵ - حمیدرضا جعفری ۴
۸۲ کیلوگرم:
یاسین یزدی، برنده ۱۶- محمدحسین جلالی ۴
رسول گرمسیری، برنده ۷- محمدحسین محمودی ۲
۸۷ کیلوگرم:
یوسف قادریان، برنده ۱۲ - مهدی ابراهیمی صفر
رامین طاهری، برنده ۱۱- بهزاد نقیب ۸
۹۷ کیلوگرم:
مهدی فلاح، برنده ۷ وحید دادخواه ۲
آرمان علیزاده، برنده ۱۱ – داود فلاحی ۳
۱۳۰ کیلوگرم:
پارسا نظری، برنده ۵ - مهدی زودآشنا صفر
بهنام مهدی زاده، برنده ۶ – سعید حسین پور ۳

نتایج دیدارهای مقدماتی:
۵۵ کیلوگرم:
یک هشتم نهایی:
مهرگان جهانگیری برنده – ۷- محمد کریمی نیا ۱
سجاد عباس پور، برنده ۸- مهیار چراغی صفر
محمد حسیوند پناهی، برنده ۸- علی نوربخش صفر
مهدی جواهری، برنده ۱۰- محمد کرمی ۱
محمدعلی بزی، برنده - محمد حسیوند (شرکت نکرد)
احمدرضا ناصرپور، برنده ۵ (ضربه فنی) – سید امیرحسین میرطالبی صفر
رضا خدری، برنده ۹- سید سعید احمدیان صفر
محمدهادی شعبانی، برنده ۱۲- محمد دانیالی ۳
یک چهارم:
سجاد عباس پور، برنده ۸ (ضربه فنی) – مهرگان جهانگیری صفر
محمد حسینوند پناهی، برنده ۵- مهدی جواهری صفر
احمدرضا ناصرپور، برنده ۸- محمدعلی بزی صفر
محمدهادی شعبانی، برنده ۱۰- رضا خدری

۶۰ کیلوگرم:
مقدماتی:
امید آرامی، برنده ۹- محمد جانقلی صفر
مهرداد مردانی، برنده ۹- کوتوبک عبدالکریم اولو (قرقیزستان) صفر
پویا ناصرپور، برنده ۹- محمدرضا میری صفر
عارف محمدی، برنده ۸- فرزاد محبی صفر
امیرحسین خوانساری، برنده ۵- مهدی قادری ۲
یک چهارم:
علیرضا کارگر، برنده ۳- مسیب اکبری ۲
امید آرامی، برنده ۲ (ضربه فنی) – امیرمحمد یارمحمدزهی ۴
مهرداد مردانی، برنده ۸- پویا ناصرپور ۳
عارف محمدی، برنده ۲- امیرحسین خوانساری ۱

۶۳ کیلوگرم:
محمد نوربخش، برنده ۸- محمدرضا رضاپور صفر
ارمک کاینبیک اولو (قزاقستان)، برنده ۶- امین جبالی فر ۴
آرمین محب ثابت، برنده ۷- علیرضا اسدی ۳
سعید رحیمی، برنده ۸- محمد اسدی صفر
رضا مردی، برنده ۹- امید احمدی صفر
سامان عبدولی، برنده ۷- علی گوران ۲
حسین عباسی، برنده ۸- محمد حاجیوند نورایی صفر
رضا عباسی، برنده ۱۱- علی رستار صفر
۶۳ کیلوگرم:
محمد نوربخش، برنده ۶- ارمک کانایبک اولو (قرقیزستان) ۵
آرمین محب ثابت، برنده ۲- سعید رحیمی صفر
سامان عبدولی، برنده ۲- رضا مردی صفر
حسین عباسی، برنده ۸- رضا عباسی صفر

۶۷ کیلوگرم:
مقدماتی:
کرامت عبدولی، برنده ۳- شاهین بداغی صفر
محمدجواد رضایی، برنده ۸- سجاد ایمن طلب صفر
سعید ارجمندی، برنده ۷- عابد بابکان ۳
مهدی یاری فر، برنده ۴- امیرمهدی عسگری ۳
علی ذکایی مهر، برنده ۷- ابراهیم اسحاقی ۲
محمد الیاسی، برنده – بهرام معروف خانی (شرکت نکرد)
امین بذرگر، برنده ۴- محمدمهدی کشتکار صفر
یک چهارم:
کرامت عبدولی، برنده ۷- وحید میرفتح الهی ۳
محمدجواد رضایی، برنده ۱۱- سعید ارجمندی صفر
علی ذکایی مهر، برنده ۷- مهدی یاری فرد ۱
محمد الیاسی، برنده ۵- امین بذرگر ۱


۷۲ کیلوگرم:
مقدماتی:
ابواالفضل زینتی رفاه، برنده ۹- رضا ساکی صفر
محمدرضا رستمی، برنده ۴- مرتضی پورعیسی صفر
سعید شاهرخی، برنده ۵- محمدسعید عزیزی صفر
اشکان سعادتی فر، برنده ۸- امید زالی صفر
محمدرضا مختاری، برنده ۲- امیرحسین حاجی پور صفر
علی ارسلان، برنده ۱۲- میلاد ندائی ۲
عرفان سعادتی فر، برنده ۳- حامد تاب ۱
یک چهارم:
ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۶- محمد غلامی ۴
سعید شاهرخی، برنده ۱۱- محمدرضا رستمی ۲
محمدرضا مختاری، برنده ۱۰- اشکان سعادتی فر ۱
علی ارسلان، برنده ۱۴- عرفان سعادتی فر ۴

۷۷ کیلوگرم:
مقدماتی:
علیرضا مهمدی، برنده ۶ (ضربه فنی) – عارف حبیب الهی ۲
برومند اصلان، برنده ۴- امیررضا خلفیان ۱
آکیلبک تالانتبیکوف (قرقیزستان) برنده ۵- رضا عادلی نژاد ۱
یک هشتم:
محمد آذرم دخت، برنده ۸- مهران شیخ فخرادینی صفر
پرهام قنبری، برنده ۴ (ضربه فنی) – امین امیریان صفر
عظیم گرمسیری، برنده ۸- مسعود کاووسی ۳
مهران داداشی، برنده ۵- علی رضا همتی ۳
علی اسکو، برنده - محمدامین احمدپور (شرکت نکرد)
حمیدرضا جعفری، برنده ۳- محمد شربی نیازی ۱
علیرضا مهمدی، برنده ۴- علی نوروزی صفر
برومند اصلان، برنده ۳- آکیلبک تالانتبیکوف ۱
یک چهارم:
پرهام قنبری، برنده ۴- محمد آذرم دخت ۳
عظیم گرمسیری، برنده ۵- مهران داداشی ۲
حمیدرضا جعفری، برنده ۴- علی اسکو صفر
علیرضا مهمدی، برنده ۹- برومند اصلان صفر

۸۲ کیلوگرم:
مقدماتی:
شاهین شریعتی، برنده ۳- اکبر محبی فر ۱
یاسین یزدی، برنده ۵ (ضربه فنی)- مهران سعادتی فر ۳
رسول گرمسیری، برنده ۵- عباس مهدی زاده ۳
سامان نجم سهیلی، برنده ۵- علی موسی زاده ۱
محمدحسین محمودی، برنده ۲- مهدی محمدزاده ۱
جمال اسماعیلی، برنده ۸- سید محمد چوبچیان صفر
یک چهارم:
محمدحسین جلالی، برنده – پیام بویری (شرکت نکرد)
یاسین یزدی، برنده ۵- شاهین شریعتی ۳
رسول گرمسیری، برنده ۶- سامان نجم سهیلی ۱
محمدحسین محمودی، برنده ۷- جمال اسماعیلی ۳

۸۷ کیلوگرم:
سامان عزیزی، برنده ۳- میلاد خسروی ۳
حمید شکوهی، برنده ۸- مجید سلیمانی ۳
رامین طاهری، برنده ۸- آرشام بهرام زاده صفر
حمیدرضا بادکان، برنده ۵- سعید کریمی زاده ۱
بهزاد نقیب، برنده ۸- علی عابدی درزی ۷
یک چهارم:
مهدی ابراهیمی، برنده ۸- علی خلیل زاده صفر
یوسف قادریان، برنده ۱۱- سامان عزیزی ۲
رامین طاهری، برنده ۸- حمید شکوهی صفر
بهزاد نقیب، برنده ۳- حمیدرضا بادکان ۱

۹۷ کیلوگرم:
مقدماتی:
محمد یگانه، برنده ۹- علیرضا اکبری صفر
حامد عبدولی، برنده ۳- محمدصادق عبدالهی صفر
داود فلاحی، برنده ۶- شایان حبیب زاده صفر
وحید دادخواه، برنده ۷- محمد نصرتی صفر
امیرحسین کریمی، برنده ۱ – حسین شکری ۱
وحید نامداری، برنده – مهدی علیاری (شرکت نکرد)
مهدی فلاح، برنده ۵- مرتضی القوسی ۳
یک چهارم:
آرمان علیزاده، برنده ۹- محمد یگانه ۶
داود فلاحی، برنده ۹- حامد عبدولی ۱
وحید دادخواهد، برنده ۳- امیرحسین کریمی ۱
مهدی فلاح، برنده ۴- وحید نامداری ۱

۱۳۰ کیلوگرم:
بهنام مهدی زاده، برنده ۴- محمدسروش رنجبر صفر
امیرمحمد بیات، برنده ۱۰- میلاد عبدولی صفر
سعید حسین پور، برنده ۴ (ضربه فنی) – آرمان نظری صفر
مسعود میرزائیان، برنده ۵- علیرضا شربیانی ۲
یک چهارم:
مهدی زودآشنا، برنده ۱۰- حسن قربانی ۱
پارسا نظری، برنده ۵- نوید پارسایی صفر
بهنام مهدی زاده، برنده ۸- امیرمحمد بیات صفر
سعید حسین پور، برنده ۱۰ (ضربه فنی)- مسعود میرزائیان ۴/ فدراسیون کشتی

کپی