اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

سردار سلامی: امنیت اسرائیل با شکستی بی‌پایان مواجه شده‌است

سردار سلامی: امنیت اسرائیل با شکستی بی‌پایان مواجه شده‌است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بعد از خرابکاری در نطنز، کارخانه موشک‌سازی رژیم صهیونیستی منهدم، پالایشگاه حیفا منفجر و بزرگترین مجموعه دفاعی این رژیم به نام "رافائل" دچار آتش‌سوزی و امنیت اسرائیل با شکستی بی‌پایان مواجه شده‌است.

سردار "حسین سلامی" در تجمع مردم تهران در میدان امام حسین(ع) که در حمایت از مردم فلسطین برگزار شد، افزود: در ابتدای صحبت هایم درود و رحمت الهی را به شهیدان دفاع مقدس، شهیدان مقاومت فلسطین و علی الخصوص پرچم‌دار بزرگ مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و به همه مردم مظلوم اما مقاوم و شجاع فلسطین نثار می کنم.

وی تاکید کرد: در ایران از میدان امام حسین(ع)، از قلب ایران به شما مردم فلسطین اعلام می کنم؛ قلب ما با شما است و همه ما امروز فلسطینی هستیم و دستهای ما برای پیروزی شما به آسمان بلند است.

سرلشکر سلامی ادامه داد: آن زمان که موشک های قاسم را به قلب رژیم صهیونیستی می زنید ما با شما هستیم و این عهد جاودانه و دائمی است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: این حماسه، روز قدس را به ماه قدس تغییر می دهد.

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی فکر می کرد از مرز تهدیدات عبور کرده و آسیب ناپذیر شده و در نتیجه فلسطین به فراموشی سپرده شده است و خیال می کرد می‌تواند فلسطین را پایگاه رژیم صهیونیستی قرار دهد.

وی افزود: ۲ سالی بود که صهیونیست ها در امور کشورها دخالت کرده و برای صنعت هسته ای ما مشکل ایجاد و تصور می کردند سیستم امنیت ملی رژیم صهیونیستی آسیب نمی بیند اما ناگهان صحنه عوض شد؛ کشتی های آنها مورد حمله قرار گرفت که این ماجرا مربوط به ۳ ماه گذشته است.

سرلشکر سلامی اظهار داشت: بعد از خرابکاری در نطنز، کارخانه موشک سازی آنها منهدم، پالایشگاه حیفا منفجر و بزرگترین مجموعه دفاعی به نام رافائل دچار آتش سوزی و امنیت رژیم صهیونیستی با شکستی بی پایان مواجه شده است.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه بعد از ۶۰ سال برای اولین بار هزاران موشک به سمت تلاویو شلیک شد، گفت: بیش از ۲ سوم شهرهای صهیونیستی با شراره های موشک های فلسطینی از سمت غزه مورد حمله قرار گرفت و هیچ جای امنی برای صهیونیست ها باقی نمانده و این در حالی است که همه سامانه های پدافند ضد موشکی رژیم صهیونیستی در قبال هزاران موشک فلسطینی نتوانستند کاری کنند.

وی ادامه داد: این اولین بار است که همه صهیونیست ها در پناهگاه هستند و این اولین بار است آنها خود را در دریایی از آتش می بینند.

به گفته سردار سلامی، صهیونیست ها همه سرخورده و سر افکنده شدند و دوباره روح مقاومت زنده شد؛ امروز فرانسه، آمریکا و هلند که از رژیم صیونیستی حمایت می کردند با اعتراض مردم روبرو شده اند.

وی افزود: امروز صفحه زمین در حال تغییر است؛ فلسطین با موشک می‌جنگد و دیشب ۶ پایگاه هوایی را زیر آتش قرار دادند. اسرائیل سرشکسته، افسرده و اعتماد به نفس خود را از دست داده است.

وی تصریح کرد: اسرائیل در غزه تنها توانست پنج دقیقه در قبال غزه مقاومت کند؛ فلسطین فقط فلسطین نیست و همه ملت اسلامی است.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه شکست امروز اسرائیل نشان از شکست آمریکا است، تصریح کرد: اگر فلسطینی ها شهید شوند نهال های مقاومت می روید؛ امروز فلسطین جهانی است و جغرافیای آن دیگر نوار غزه نیست.

وی اضافه کرد: آمریکایی ها و اسرائیلی ها بین ۲ شکست قرار دارند اگر عقب بروند شکست خورده اند و اگر بایستند باز هم شکست خورده اند.

فرمانده کل سپاه افزود: اگر به یمن هم نگاه کنید شاهد پیروزی‌های خوبی هستیم؛ این تصویر هر نقطه ای است که آمریکا می‌خواهد در آنجا عملیات کند.

وی تصریح کرد: جان من و فرزندان من، فدای مردم ایران باد و درود خداوند بر شما که دارای عزت و شجاعت هستید؛ ملتی که در قبال دشمنان سر خم نکرد.

سردار سلامی تاکید کرد: بدانید خداوند الهام قلب های شما است؛ یک یا حسین (ع) دیگر در میدان امام حسین (ع) تن رژیم صهیونیست را می لرزاند.

همایش مردمی "فلسطین تنها نیست" با حضور صدها نفر از مردم تهران در میدان امام حسین (ع) در حمایت از مردم مظلوم فلسطین عصر امروز/چهارشنبه/ برگزار شد./ایرنا

کپی