اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

رمزگشایی از 20فقره موبایل قاپی

رمزگشایی از 20فقره موبایل قاپی

رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی از دستگیری موبایل قاپ حرفه ای و کشف 20 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین ،سرهنگ کارآگاه "بهزاد اختیاری" بیان داشت: پرونده ای با موضوع سرقت گوشی تلفن همراه شکایت یک شهروند خانم از طریق کلانتری 140 باغ فیض به منظور رسیدگی تخصصی به پایگاه دوم این پلیس ارجاع گردید.
وی عنوان کرد:  شاکی اعلام داشت، ساعت 16:00  بیست و ششم فروردین ماه، 2 نفر با یک دستگاه موتورسیکلت ، گوشی تلفن همراهم را سرقت و متواری شدند.
رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران براز داشت: در تحقیقات کارآگاهان و  تصاویر به دست آمده از سارقان در زمان وقوع جرم، یکی از سارقان بنام پرویز که از مجرمان حرفه ای در زمینه سرقت بوده ششم اردیبهشت ماه در بزرگراه اشرفی اصفهانی در حالی که با موتورسیکلت در حال تردد و زاغ زنی بود، دستگیر شد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم به ارتکاب بیش از 20 فقره موبایل قاپی از رهگذران و سرنشینان خودرو با همکاری همدستش اعتراف و  اظهار کرد،  اموال مسروقه را حوالی خیابان "جمهوری" به رهگذران به قیمت ناچیزی می فروختیم.
رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی در پایان  با اشاره به اینکه 18 نفر از مال باختگان شناسایی شدند، گفت: تلاش برای دستگیری متهم دوم پرونده  در دستور کار کارآگاهان می باشد.

کپی